خانه » برگزیده » مشخص شدن اعضای هیأت علمی جدید دانشگاه آزاد تا پایان سال جاری
زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال 97

مشخص شدن اعضای هیأت علمی جدید دانشگاه آزاد تا پایان سال جاری

مدیر مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد با تشریح برنامه های جذب هیأت علمی در این دانشگاه گفت: در پایان اسفند و اوایل فروردین اسامی نهایی را اعلام می‌کنیم و متقاضیان از دانشگاه‌ های معتبر دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و چند دانشگاه معتبر غیرانتفاعی جذب می‌شوند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش ایسنا، دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی و مدیر مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی فرآیند جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ۳۹۶۰ متقاضی در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کردند که از این تعداد صلاحیت ۵۵۹ نفر احراز شده است. پرونده تمامی این متقاضیان بررسی شده و با توجه به نسبت استاد به دانشجو در رشته های تحصیلی هر واحد و استان و دیگر مولفه ها، غربالگری اولیه صورت گرفته است.

وی با اشاره به شرایط پذیرش متقاضیان جذب، اظهارداشت: علاوه بر شرایط علمی و عمومی، حداکثر سن برای متقاضیان جذب در دانشگاه آزاد اسلامی در گروه های غیرپزشکی ۴۰ سال، پزشکی ۳۵ سال و دکتری تخصصی ۴۵ سال است که رشته های تحصیلی متقاضیان در دو مقطع آخر تحصیلی باید با گروه آموزشی همخوانی داشته باشد.

دکتر رنجبر افزود: حداقل معدل متقاضیان جذب باید در دوره کارشناسی ۱۴، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای ۱۶ و دکتری تخصصی ۱۷ باشد.

مدیر مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با تشریح برنامه های جذب هیأت علمی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: تقویم زمانی توسط مرکز جذب اعلام می شود که در پایان اسفند و اوایل فروردین اسامی نهایی را اعلام می کنیم و متقاضیان از دانشگاه های معتبر دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و چند دانشگاه معتبر غیرانتفاعی جذب می شوند.

در ادامه، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به مراحل جذب هیأت علمی در واحدهای علوم پزشکی، گفت: ۵۰۰ نفر در سامانه جذب اعضای هیأت علمی ثبت‌نام کرده اند و بررسی صلاحیت های علمی و عمومی متقاضیان در دست بررسی است.

دکتر محمدرضا مردانی مدیرکل دفتر مرکزی گزینش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دغدغه های دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی درخصوص جذب و تبدیل وضعیت اساتید، تأکید کرد: معیار صلاحیت عمومی این است که استاد علاوه بر تخصص علمی و آموزشی، دارای تعهد و علاقمند به اسلام و انقلاب باشد.

وی ادامه داد: اساتیدی که در قالب پیمانی در حال فعالیت هستند، باید در هیأت امنای استانی مورد ارزیابی قرار گیرند و پس از تأیید، به هیأت مرکزی جذب دانشگاه که جایگزین هیأت مرکزی جذب وزارت علوم است، معرفی شوند.

همچنین ببینید

شروع ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ دانشگاه آزاد

قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام فراخوان …

۱۱ دیدگاه

 1. با سلام
  بنده پذیرفته شده فراخوان ۹۴۲ دانشگاه آزاد هستم (مصاحبه های علمی و عمومی تایید شدم) و کاملاً بلاتکلیفم.

 2. با سلام
  چرا نتایج هیئت علمی دانشگاه آزاد رو اعلام نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟
  اوایل فروردین که رد شد به اواسط فروردین رسیدیم !!!!!
  پس کی میخواین اعلام کنید؟؟؟؟

 3. سلام
  نتایج جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد سال ۹۷ کی اعلام میشه؟ ؟؟؟؟
  مگر قرار نبود اواخر اسفند یا اوایل فروردین نتایج اعلام بشه؟؟؟؟

 4. سلام
  چه زمانی نتایج نهایی رو اعلام میکنید اوایل فروردین میشه چه روزی دقیقا؟؟؟؟؟

  • سلام
   چرا نتایج هیئت علمی دانشگاه آزاد ۹۷ رو اعلام نمیکنید؟؟؟؟؟
   به اواسط فروروین رسیدیم مگه قرار نبود اواسط فروروین اعلام بشه!!!

 5. اسامی کجااعلام شده

 6. با سلام
  اسامی ۵۵۹ نفر کجا اعلام شده؟
  ممنون میشوم پاسخ بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *