خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب اعضای هیأت علمی جوان و توانمند در دستور کار واحدهای دانشگاه آزاد
ساعت موظفی اساتید دانشگاه آزاد

جذب اعضای هیأت علمی جوان و توانمند در دستور کار واحدهای دانشگاه آزاد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی در افق ۱۴۰۴ مبنی بر اینکه این دانشگاه به انتخاب اول داوطلبان تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این هدف مقدماتی لازم است که یکی از مهم ترین آنها، جذب هیأت علمی جوان و توانمند در واحدهای دانشگاه است. تمام واحدهای دانشگاه باید با دقت و همت، هیأت علمی جوان جذب کرده و باعث ارتقای جایگاه دانشگاه شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه مجازی (ویدئو کنفرانس) دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با روسای استانی دانشگاه آزاد اسلامی و با محوریت آغاز سال تحصیلی و بررسی برنامه های آموزشی واحدها برگزار شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

در این جلسه که دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر بیژن رنجبر معاون پژوهشی و دکتر محمدرضا کشاوزی رئیس واحد الکترونیکی حضور داشتند، چهار تن از روسای استان های دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه گزارش هایی از وضعیت آموزشی و ثبت نام دانشجویان جدیدالورود پرداختند.

دکتر طهرانچی در ابتدا با اشاره به برگزاری جلسه با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی بتواند با تعامل خوب و سازنده با مجلس شورای اسلامی در توسعه هوشمند منطقه ای و بسترسازی اشتغال دانش بنیان در تمام مناطق کشور موفق عمل کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک آغاز سال تحصیلی خاطرنشان کرد: روسای استانی دانشگاه آزاد اسلامی باید به اهمیت و جایگاه خود در واحدهای استان توجه داشته باشند و اهتمام لازم را برای حل تمام مسائل واحد های استان به کار ببندند.

وی با بیان اینکه در ابتدای سال تحصیلی به منظور رفاه بیشتر دانشجویان تصمیم هایی در ستاد دانشگاه آزاد اسلامی اتخاذ شده است، اظهار داشت: در این راستا تفاهم نامه هایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت منعقد شده که براساس آن دانشجویان می توانند برای پرداخت شهریه، تسهیلات قرض الحسنه دریافت کرده و دیگر دغدغه شهریه نداشته باشند.

دکتر طهرانچی افزود: همچنین بخشنامه تقسیط شهریه به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده که براساس آن دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در ابتدای ثبت نام تنها ۱۰ درصد شهریه را پرداخت کرده و مابقی را تقسیط کنند.

وی خطاب به روسای استانی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: تمام واحدهای دانشگاه باید با جدیت در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی و اجرای بخشنامه تقسیط شهریه برای دانشجویان از ترم اول اقدام کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی در افق ۱۴۰۴ مبنی بر اینکه این دانشگاه به انتخاب اول داوطلبان تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این هدف مقدماتی لازم است که یکی از مهمترین آنها، جذب هیأت علمی جوان و توانمند در واحدهای دانشگاه است. تمام واحدهای دانشگاه باید با دقت و همت، هیأت علمی جوان جذب کرده و باعث ارتقای جایگاه دانشگاه شوند.

همچنین ببینید

شروع ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ دانشگاه آزاد

قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام فراخوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *