خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » ثبت‌نام بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب ۹۷ دانشگاه آزاد
پاداش پایان خدمت هیات علمی دانشگاه ازاد

ثبت‌نام بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب ۹۷ دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب دانشگاه آزاد ثبت‌ نام کرده‌ اند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

علیرضا رهایی در گفتگو با خبرگزاری آنا، اظهار کرد:‌ باتوجه به اهمیت حضور استادان در روند توسعه علمی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، دانشگاه آزاد اسلامی در قالب فراخوان جذب ۹۷ در نظر دارد حدود یک هزار نفر از نخبگان علمی در ۳ هزار و ۲۰۰ رشته مختلف که ۶۲۰ مورد آن مربوط به گروه پزشکی است، به عنوان هیأت علمی جذب کند.

وی افزود: تاکنون حدود ۲ هزار و ۶۹۶ نفر در رشته‌های غیرپزشکی و ۶۴۳ نفر در رشته‌های پزشکی ثبت نام کرده‌اند که از این مجموعه، یک هزار و ۷۵۱ نفر مرد و یک هزار و ۵۸۸ نفر زن هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: مهلت ثبت‌نام در فراخوان ۳۰ آبان‌ ماه پایان می‌یابد و بعد از آن امکان ویرایش اطلاعات و بازبینی نهایی صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان و فقط برای یکبار از اول آذرماه به‌مدت ۵ روز فراهم می‌شود.

رهایی خاطرنشان کرد: داوطلبان علاقه‌مند در صورت تمایل در دو روز باقیمانده می‌توانند با ورود به سایت جذب نسبت به ثبت نام و انتقال اطلاعات خود اقدام کنند.

همچنین ببینید

شروع ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ دانشگاه آزاد

قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام فراخوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *