خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب ۶۰ عضو هیات علمی جدید در مجموعه علمی واحد علوم و تحقیقات

جذب ۶۰ عضو هیات علمی جدید در مجموعه علمی واحد علوم و تحقیقات

دکتر علی عباسپور گفت: در این واحد دانشگاهی تلاش های بی وقفه‌ای برای دستیابی به مراجع علمی معتبر و مطرح بین المللی علی رغم تحریم های موجود در دست انجام است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر علی عباسپور، رئیس واحد علوم و تحقیقات ، فعالیت اساتید جوان را یکی از عوامل پیشرفت این واحد دانست و گفت: در حال حاضر بیش از۱۲۰۰ پرونده متعلق به متقاضیان جذب در واحد علوم و تحقیقات در دست بررسی است و در حال حاضر نیز ۶۰ عضو هیأت علمی جدید در مجموعه دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات جذب شدند و احکام ۱۵۰ نفر از اعضای جدید نیز در آستانه صدور قرار دارد.

دکتر عباسپور از افزایش ساعات کار کتابخانه مرکزی این دانشگاه تا ساعت ۲۰ برای بهره مندی بیشتر دانشجویان و اساتید از این مجموعه خبر داد و گفت: کلیه نشریات واحد علوم و تحقیقات به صورت آفلاین در کتابخانه مرکزی قابل دسترس است و علی رغم تحریم های علمی ، برنامه ریزی های جدی برای دسترسی آنلاین به نشریات بین المللی در این واحد پیگیری می شود.

همچنین ببینید

تمدید مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ۹۹

ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۵ خرداد …

۴ دیدگاه

  1. ممکنه کسی توانایی بالایی داشته باشه اما سهوا از فراخوان جا مانده باشه
    باید چکار بکنه

  2. حداقل ریسای دانشگاه ازاد فراخوان جدید بدهند تا کسانی که از فراخوان قبلی جا مانده اند بتوانند در این فراخوان شرکت کنند

  3. لطفا تاریخ خبرهای سایت را درج کنید .در ضمن این خبر منع استخدام هیهت علمی مجرد هنوز هم بر جاست یعنی هنوز این قانون وجود دارد؟ اما من خیلی ها رو میشناسم که مجردند ولی جذب شدند حتی بورس خارج هم شدند لطفا توضیح دهید ما نگران شدیم.

  4. با سلام

    لطفاً خبر های سایت را با تاریخ درج کنید که بدانیم خبر مربوط به چه وقت می باشد

    با سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *