خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » اعلام نحوه بارگذاری مستندات فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت
تغییر شیوه‌ نامه صلاحیت علمی اساتید به صلاحیت علمی حرفه‌ای

اعلام نحوه بارگذاری مستندات فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

مرکز جذب،‌ امور هیات علمی و نخبگان وزارت بهداشت نحوه بارگذاری مستندات برای شرکت کنندگان در بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت را اعلام کرد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت کنندگان در بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در اطلاعیه فراخوان را با دقت مطالعه کنند.

تاریخ پایان ثبت نام فراخوان روز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ است و تاکید می شود متقاضیان ثبت نام، ‌و یرایش اطلاعات و بارگذاری مستندات را به روزهای پایانی ثبت نام موکول نکنند.

ملاک امتیاز دهی و تصمیم گیری در هیات های اجرایی جذب دانشگاه ها، هیات مرکزی و هیات عالی جذب صرفا و الزاما مستندات بارگذاری شده بر روی سامانه در بازه ثبت نام است. لذا هر گونه تحویل و محاسبه مستندات خارج از سامانه کاملا غیر قانونی است. تاکید می شود در بارگذاری اطلاعات خواسته شده و مورد نیاز نهایت دقت لازم معمول شود.

در مورد مستندات مقالات، متقاضیان توجه کنند بارگذاری صرفا صفحه اول هر مقاله که شامل عنوان مقاله، اسم مجله، اسامی نویسندگان، سال انتشار و Affiliation کافی است و ضرورتی برای بارگذاری کل مقاله وجود ندارد. در مورد کتاب هم بصورت مشابه بارگذاری تصویر روی جلد و نیز شناسنامه کتاب (شابک) کافی است.

متقاضیان از درجه وضوح تصاویر بارگذاری شده و کیفیت آنها در سامانه اطمینان حاصل کنند.

متقاضیان باید به انطباق دقیق رشته -مقطع انتخابی خود با رشته- مقطع موجود در سامانه فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت دقت کنند زیرا در صورت عدم انطباق امکان ورود به فرآیند بررسی وجود نخواهد داشت.

بعد از اخذ کد رهگیری توسط متقاضی صرفا تا پایان مهلت ثبت نام فراخوان (روز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲) فرصت تکمیل بارگذاری مستندات وجود دارد و بعد از پایان مهلت ثبت نام امکان هر گونه بارگذاری مستندات کاملا منتفی است.

همچنین ببینید

جذب هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۴۰۳

جذب هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۴۰۳

دانشگاه علوم پزشکی تهران از میان دانش آموختگان دکتری تخصصی ژنتیک عضو هیات علمی جذب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *