خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » افزایش مبلغ حق‌التدریس اساتید پیام نور

افزایش مبلغ حق‌التدریس اساتید پیام نور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: مبلغ حق التدریس اساتید مدعو با توجه به اینکه از سال ۹۲ تا به حال ثابت بوده، در ترم جاری افزایش پیدا کرده است و این روند رو به افزایش است و ادامه دار خواهد بود.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش ایسنا، دکتر علی شجاعی‌فرد در نشست با شورای آموزشی و مدیران گروه‌های دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، اظهار کرد: شورای آموزشی هویت دارد و حضور مستمر مدیران گروه‌ها در شورای آموزشی سبب هویت بخشی به گروه‌های آموزشی و کارآمدسازی نقش آنان در اداره دانشگاه و پیشرفت آن خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که اگر سامانه‌ای به غیر از سامانه گلستان برای برنامه ریزی کلاس ها وجود دارد، خلاف مقررات است و باید حذف شود، تاکید کرد: فقط باید از سامانه گلستان استفاده شود تا بر مبنای آن برنامه‌ریزی مناسب بین اعضای هیات علمی، کارمندان و اساتید مدعو صورت پذیرد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور کشور هم چنین گفت: مبلغ حق التدریس اساتید مدعو با توجه به این که از سال ۹۲ تا به حال ثابت بوده، در ترم جاری افزایش پیدا کرده و این روند رو به افزایش است و ادامه دار خواهد بود.

شجاعی‌فرد در پایان به بخشنامه جدید آموزشی دانشگاه اشاره کرد و افزود: در بخشنامه جدید اخذ واحد در ترم تابستان از ۹واحد به ۱۴ واحد افزایش یافت.

همچنین ببینید

کارت تسهیلات رفاهی اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

صدور کارت تسهیلات رفاهی اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

به دنبال امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت آموزشی و صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت کارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *