خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » درخواست اساتید دانشگاه برای انتشار متن آیین نامه جدید ارتقاء

درخواست اساتید دانشگاه برای انتشار متن آیین نامه جدید ارتقاء

یک استاد دانشگاه از وزارت علوم خواست متن پیش نویس آیین نامه جدید ارتقاء اعضای هیات علمی را جهت نظرسنجی از استادان دانشگاه منتشر کرده و پس از اخذ نظرات و اصلاح نهایی آن را مبنا قرار دهد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر بهمن زندی، استاد دانشگاه پیام نور و عضو هیات ممیزه این دانشگاه در خصوص آیین نامه جدید ارتقاء گفت: آقای دکتر علی شمسی پور، سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تکذیب موارد منتشره در فضای مجازی، گفته اند: آیین نامه جدید ارتقاء اعضای هیات علمی برای اجرا بزودی ابلاغ می‌شود.

وی همچنین افزود: به نظر من لازم است وزارت نخست متن پیش نویس این آیین نامه را جهت نظرخواهی از استادان دانشگاه منتشر کند و پس از اخذ نظرات آنها و اصلاح نهایی نسبت به ابلاغ آن اقدام نماید.

این استاد دانشگاه گفت: همچنین وزارت می‌تواند با برگزاری جلسات گفتگو و بحث انتقادی در خصوص مواد آیین نامه پیشنهادی، نظرات استادان دانشگاههای مختلف بویژه اعضای هیات ممیزه های دانشگاه های مختلف اعم از دانشگاه‌های جامع و تخصصی را اخذ و در نهایت متن نهایی را تدوین و ابلاغ کند.

به گزارش مهر، دکتر شمسی‌پور سخنگوی وزارت علومی اخیرا با انتشار پستی در فضا مجازی عنوان کرده بود: ‌آیین‌نامه ارتقا مرتبه اعضای هیات علمی در دست بررسی و بازنگری است و مطالب منتشرشده در فضای مجازی در خصوص تغییرات آیین‌نامه مورد تایید وزارت علوم نیست.

در صورت نهایی شدن و تایید آن در مراجع ذی‌ربط، مطابق ادوار گذشته برای اجرا به مراکز آموزشی و پژوهشی ابلاغ خواهد شد.

همچنین ببینید

جزییات کارت هوشمند چند منظوره ویژه اعضای هیات علمی علوم پزشکی

اعلام جزییات کارت هوشمند چندمنظوره ویژه هیات علمی علوم پزشکی

مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت جزییات کارت هوشمند چند منظوره ویژه اعضای هیات علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *