خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » موافقت با تبدیل وضعیت برخی اساتید پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

موافقت با تبدیل وضعیت برخی اساتید پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی پرونده تعدادی از اساتید پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور تبدیل وضعیت شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمد علی کی نژاد در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره آخرین اقدامات انجام شده درخصوص ۱۲۳ نفر از اساتید دانشگاه پیام نور که قرارداد آنها تمدید نشده است، گفت: تعداد اساتید مذکور ۱۲۳ نفر نبوده بلکه کمتر است و پرونده تعدادی از این افراد بررسی و تبدیل وضعیت شده اند.

وی با اشاره به رکود علمی برخی از این افراد ادامه داد: کاری که ما در جذب اساتید دانشگاه ها انجام می دهیم، ارزیابی صلاحیت عمومی و علمی اساتید و بررسی این موضوع است که براساس صلاحیت علمی، چگونه است که این افراد در چند سالی که فعالیت داشته اند نتوانسته اند ارتقاء یابند؟

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: آخرین نقطه تصمیمی که هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی درخصوص این افراد ابلاغ کرده بود، به این صورت بود که این افراد نامه هایی را برای دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال کرده بودند که هیات عالی جذب شورا پاسخ داده بود. این افراد باید به صورت انفرادی به مرکز جذب وزارت علوم مراجعه کرده و پرونده تشکیل دهند تا پرونده آنها بررسی شود، برخی از این افراد مراجعه کرده و پرونده تشکیل داده بودند که پرونده تعدادی از این افراد در هفته گذشته تبدیل وضعیت شد.

وی ادامه داد: قطعا چهارشنبه آینده نیز تعدادی از این پرونده ها بررسی خواهد شد، منتهی تعدادی از این افراد با توجه به رکود علمی که دارند به طور حتم نمی توانند در هیات علمی باقی بمانند.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی مجدد تاکید کرد: تبدیل وضعیت این افراد از دو هفته پیش آغاز شده و هر فرد به صورت جداگانه در مرکز جذب وزارت علوم پرونده تشکیل داده باشد، بررسی شده و با تبدیل وضعیت برخی افراد در رشته های علوم پایه، علوم انسانی و کامپیوتر در صورتی که از صلاحیت علمی و عمومی برخوردار باشند، موافقت می شود. در رشته هایی هم که دانشجو کاهش یافته باشد و دانشگاه دیگر نیاز به آن اساتید نداشته باشد می توانند از دانشگاه های همتراز خود جایابی بیاورند که با آن نیز موافقت می شود.

به گزارش مهر در هفته گذشته گروهی از اساتید دانشگاه پیام نور در نامه ای از عدم تمدید قرار داد ۱۲۳ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه خبرداده بودند.

همچنین ببینید

آمار جذب هیات علمی فنی و حرفه ای

اعلام آمار اساتید انتقالی پیام نور به دانشگاه فنی و حرفه ای

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای آخرین آمار اساتید جذب شده پیام نور در این دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *