خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » اعلام زمان رسیدگی به پرونده جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی

اعلام زمان رسیدگی به پرونده جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به فراخوان های جذب هیات علمی علوم پزشکی از امکان رصد لحظه ای وضعیت جذب در دانشگاهها برای داوطلبان خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

دکتر سعید چنگیزی آشتیانی در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره وضعیت جذب هیأت علمی در فراخوان‌های هیأت علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: سامانه جذب اعضای هیأت علمی در وزارت بهداشت ایجاد شده بود و در این مدت این سامانه به روزرسانی و هوشمند شد.

وی افزود: به روز رسانی این سامانه به این معنی است که امکانات و ظرفیت‌هایی به سامانه اضافه شد که امکان رصد لحظه به لحظه انجام فرآیندهای جذب مانند غربالگری اولیه، برگزاری کارگروه صلاحیت علمی و برگزاری جلسه بررسی صلاحیت‌های عمومی، زمان برگزاری جلسات هیأت اجرایی جذب در دانشگاه‌ها، اینکه فرد در اولویت قرار گرفته یا خیر، برای داوطلب و هیأت مرکزی جذب و هیأت عالی جذب فراهم شده است.

رئیس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت یادآور شد: همه مراحل به صورت متناوب اطلاع رسانی می‌شود و نتیجه به صورت پیامک برای داوطلب هیأت علمی ارسال می‌شود. هدف از به روز رسانی سامانه جذب هیأت علمی در وزارت بهداشت این بود که فرآیندهای جذب هیأت علمی تسریع شود و بلاتکلیفی داوطلبان کاهش پیدا کند.

وی گفت: ما انتظار داریم اگر مشکل خاصی پیش نیاید از ابتدا تا انتهای فرآیند جذب هیأت علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت حداکثر ۴ ماه به درازا بکشد. با توجه به شرایط سامانه به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ می‌دهد.

چنگیزی آشتیانی یادآور شد: با جلسات متعدد با معاونان دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شده است که آماده سازی های لازم برای فراخوان‌های هیأت علمی را انجام دهند و برای هر فراخوان آماده دریافت مدارک باشند.

همچنین ببینید

جذب هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۴۰۳

جذب هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۴۰۳

دانشگاه علوم پزشکی تهران از میان دانش آموختگان دکتری تخصصی ژنتیک عضو هیات علمی جذب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *