خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » پاسخگویی مرکز جذب به متقاضیان جذب هیات علمی در روزهای پنجشنبه و جمعه

پاسخگویی مرکز جذب به متقاضیان جذب هیات علمی در روزهای پنجشنبه و جمعه

مرکز جذب وزارت علوم در راستای بهبود و ارتقای ارائه خدمات به متقاضیان جذب هیأت علمی و رسیدگی و پیگیری بهتر به درخواست‌ها، مورخ ۶ و ۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخگوی تماس‌ها و پیام‌های متقاضیان جذب است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر مرکز جذب اعضای هیأت علی وزارت علوم اعلام کرد: در راستای بهبود و ارتقای ارائه خدمات به متقاضیان جذب هیأت علمی و رسیدگی و پیگیری بهتر به درخواست‌ها، اداره پاسخگویی و اداره آمار و فناوری اطلاعات با شماره تماس ۸۲۲۳۴۶۶۶- ۰۲۱ در ایام تعطیل روزهای پنج شنبه و جمعه، مورخ ۶ و ۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ پاسخگوی تماس‌ها و پیام‌های متقاضیان جذب هستند.

براساس این گزارش متقاضیان جذب تا امروز پنج شنبه ششم مردادماه مهلت دارند که با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیأت علمی برای ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام در فراخوان از ۲۰ تیرماه آغاز شد و متقاضیان تا دوم مردادماه برای ثبت نام مهلت داشتند که با توجه به درخواست متقاضیان این مهلت تا چهارم مرداد تمدید شد و سپس با تمدید مجدد این مهلت، به متقاضیان تا پنج شنبه ششم مردادماه مهلت مجدد ثبت نام داده شده است.

تاکنون بیش از ۱۲ هزار نفر در این فراخوان ثبت‌نام کرده و مدارک خود را بارگذاری کرده‌اند.

نحوه ثبت نام در فراخوان جذب

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیأت علمی به نشانی https://applicant.markazjazb.ir/ ثبت نام خود را انجام دهند، همچنین متقاضیان می‌توانند از لینک https://applicant.markazjazb.ir/lib/images/help/helpapplicant-v۱.۱.pdf برای ثبت‌نام کمک بگیرند.

همچنین ببینید

لزوم تغییر نگرش در جذب هیات علمی

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: اگر قرار است به سمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *