خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم ۱۴۰۱ تا آخر دی ماه

اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم ۱۴۰۱ تا آخر دی ماه

به گفته معاون مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها حداکثر تا ۳۰ دی ماه توسط دانشگاه‌ها به متقاضیان اعلام می‌شود.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

جعفر جعفری معاون مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: فرایند فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ از ۱۱ تیرماه آغاز شد و دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور تا ۱۷ تیرماه می‌توانستند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیأت علمی براساس سهمیه اختصاص یافته نسبت به تایید رشته‌های مورد نیاز خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه شیوه‌نامه اجرایی بررسی پرونده متقاضیان جذب عضو هیأت علمی تاکید بر رعایت قوانین قبلی پذیرش اعضای هیات علمی و به منظور جذب نیروهای فرهیخته و رعایت عدالت در پذیرش اعضای هیات علمی به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، افزود: بر اساس این شیوه نامه در غربال‌گری اولیه افرادی که هر کدام از شرایط لازم قانونی از قبیل شرط سنی، هم‌سوئی رشته گرایش تحصیلی با فراخوان، حداقل معدل سه مقطع تحصیلی، هم‌سوئی مقاطع تحصیلی و شرائط اختصاصی اعلام شده در فراخوان را ندارند، حذف می‌شوند.

جعفری با بیان اینکه امسال حدود ۲ هزار ردیف استخدامی برای جذب اعضای هیات علمی اختصاص یافته است، گفت: در فراخوان امسال ۱۷ هزار و ۱۰۰ نفر شرکت کردند.

وی گفت: صورت‌جلسه نهایی هیأت اجرایی جذب به همراه تمامی مستندات مربوطه به مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می‌شوند تا در هیأت مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و اعلام نظر شود.

همچنین ببینید

ضرورت توجه به جذب هیات علمی زن در رشته‌های با درصد زنان کمتر

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت: باید در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی، …

۲ دیدگاه

  1. سلام، دوستان ابتدا فراخوان ۱۴۰۰ را تعیین تکلیف کنند و زمان اتمام را برای فراخوان‌های قبلی اعلام نمایند.

  2. تمامی تاریخ های اعلام شده یک به یک منقضی میگردند و هیچ نتیجه ای اعلام نمیشود. احکام فراخوان ۹۹ هنوز زده نشده است. فرایند ابان ۱۴۰۰ هنوز تکمیل نشده و خیلی از متقاضی ها هنوز در مرحله مصاحبه عمومی هستند. درصورتی که اعلام شده بود اول خرداد دانشگاهها باید نتایج رو اعلام بکنند و در صورت عدم همکاری از فراخوان بعدی محروم میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *