خانه » اخبار دوره دکتری » اعزام ۲ هزار دانشجوی دکتری به فرصت مطالعاتی کوتاه مدت در سال جاری

اعزام ۲ هزار دانشجوی دکتری به فرصت مطالعاتی کوتاه مدت در سال جاری

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: تعداد فرصت مطالعاتی کوتاه مدت داخلی دانشجویان دکتری امسال به دو هزار فرصت مطالعاتی رسیده است، و دانشجویان تا آخر سال می توانند از آن استفاده کنند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

هاشم داداش پور در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به جزئیات فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت دانشجویان دکتری در داخل گفت: این فرصت تحقیقاتی، برای دانشجویان دکتری داخل کشور طراحی شده است تا بتوانند از ظرفیت‌های دانشگاه‌های کشور به نفع تحقیقات علمی خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: این فرصت تحقیقاتی به همکاری بین دانشگاهی کمک می‌کند که معمولاً بین دانشگاه‌های کشور اتفاق می‌افتد، ما برای امسال دو هزار فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت داخل ایجاد کرده‌ایم، چنانچه دانشجویان برای استفاده از این فرصت از دانشگاهی به دانشگاه دیگر منتقل شوند هم هزینه آزمایشگاه، خوابگاه و تغذیه آنها را می‌پردازیم و هم مبلغی به آنها به عنوان کمک هزینه به آنها ارائه می‌شود.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: هدف فرصت مطالعاتی کوتاه مدت داخلی، همکاری بین دانشگاهی است به عبارت دیگر دانشجوی دکترایی که در یک دانشگاه محروم تحصیل می‌کند اگر قصد دارد از استادی از دانشگاه بزرگ کشور بهره مند شود می‌تواند ازاین فرصت استفاده کند.

وی ادامه داد: دانشجویان دکتری تا آخر امسال می‌توانند از این فرصت تحقیقاتی استفاده کنند، سال آینده نیز همین طور خواهد بود، تلاش براین است تا دانشجویی اگر بخواهد از ظرفیت استادی در دانشگاه دیگراستفاده کند شرایط برای وی مهیا شود و سازمان امور دانشجویان، ظرفیت‌های آن را فراهم کرده است و کمک می‌کند که دانشگاه‌ها بتوانند از هر فرصتی برای ارتقای جایگاه علمی خود استفاده کنند.

همچنین ببینید

اعلام میزان حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری

براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، اعتبار پژوهانه در نظر گرفته شده برای حمایت از پایان …

یک دیدگاه

  1. الناز عبدالله زاده

    سلام شرایط خاصی داره؟ چطور باید اقدام کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *