خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اعلام علت تعویق در ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی

اعلام علت تعویق در ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم علت تعویق افتادن ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ را انتظار برای تخصیص ردیف استخدامی از طرف سازمان امور استخدامی اعلام کرد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمد خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب وزارت علوم در پاسخ به خبرنگار مهر درباره به تعویق افتادن ثبت‌نام در فراخوان جذب که قرار بود اردیبهشت ۱۴۰۱ انجام شود، گفت: درباره فراخوان اردیبهشت ماه منتظر تخصیص ردیف استخدامی از طرف سازمان امور استخدامی هستیم.

وی افزود: قول همکاری داده‌اند و پیگیر هستیم تا در اسرع وقت فراخوان به جریان بیفتد.

پیش از این مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم اعلام کرده بود، شرکت در فراخوان جذب اردیبهشت ۱۴۰۱، به دلیل پاره‌ای از مشکلات به تعویق افتاده و امکان ثبت نام فراخوان تا اطلاع ثانوی با تأخیر خواهد بود.

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور از ۸ اسفند ۱۴۰۰ آغاز شده و دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۰ فرصت داشتند با مراجعه به سامانه مرکز جذب وزارت علوم به نشانی https://applicant.markazjazb.ir برای جذب هیأت علمی اعلام نیاز کنند.

بررسی اعلام نیاز دانشگاه‌ها و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت و ارزیابی از ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ آغاز و تا ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ادامه داشت.

دانشگاه‌ها نیز از ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ الی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به تطبیق نیاز به تاییدیه مرکز نظارت پرداخته و فرایند ثبت‌نام متقاضیان برای جذب در دانشگاه‌ها قرار بود از ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز شود که این بخش از فرایند جذب به تعویق افتاد.

اطلاع رسانی زمان جدید ثبت نام فراخوان از طریق مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم به نشانی http://mjazb.ir/انجام خواهد شد.

همچنین ببینید

اجرایی شدن مصوبه افزایش سن در فراخوان جدید جذب هیات علمی

‌در فراخوان جذب هیات علمی ۱۴۰۱ وزارت علوم بر اساس مصوبه هیأت عالی جذب حداکثر …

۸ دیدگاه

 1. متاسفانه فرایندها در ادارات خیلی ضعیف هست
  خودت باید دنبال کارت بدویی،،،هیات علمی هم داستانش همینه خیلی از فراینداش متاسفانه مشکل داره هر روز یک قانون نصف و نیمه

 2. بعد از یکماه تازه علتو اعلام کردن! چندسال دیگه ایشالا تاریخ دقیق فراخوانو مشخص می کنن! چیکار دارید می کنید با این مملکت؟

 3. کلا افراد تحصیلکرده با مدرک دکتری خیلی بدبخت هستند در این کشور

 4. لطفا ابتدا تکلیف فراخوانهای قبلی را مشخص کنید و بعد به فکر فراخوان جدید باشید. (فراخوان۹۹)

 5. سازمان برنامه و بودجه چه دشمنی با دانشگاه دارد؟! چرا به دنبال تضعیف جایگاه دانشگاه است؟! بعد از گذشت یکسال هنوز ردیف استخدامی ما صادر نشده است!! چرا باید یکسال پس از جذب بدون حقوق و مزایا در انتظار ردیف استخدامی باشیم؟! پیر شدیم بخدا

 6. بهتر نیست تکلیف فراخوان های قبلی مشخص بشه؟ قرار بود پرونده فراخوان آبان ۱۴۰۰ تا آخر اردیبهشت ۱۴۰۱ مشخص بشه اما هنوز هیچ خبری نیست. این همه بی نظمی برای فرآیندی که باید نماد نظم در یک جامعه باشه بسیار تاسف بار است.

 7. فعلا دولت جدید فقط به فکر جذب معلم ها است. کلا دانشگاه ها رو کنار گذاشته!

  • دکترای تخصصی، نسل فراموش شده

   از آذر ۹۹ تا الان ما معطل ناهماهنگی وزارت علوم و سازمان برنامه بودجه هستیم، اگر نمیخاستید جذب کنید خب فراخوان نمیزدید که ما هم تو سن سی و پنج سالگی این همه انتظار نکشیم و بفکر چاره ای باشیم، دو تا موقعیت کاری رو تو این مدت از دست دادم بخاطر این بلاتکلیفی، بابا ما گناهمون چی بود این همه باید تحقیر بشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.