خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » بازنگری آئین نامه های جذب و ارتقاء اساتید با تاکید بر دانش بنیان

بازنگری آئین نامه های جذب و ارتقاء اساتید با تاکید بر دانش بنیان

معاون آموزشی وزارت بهداشت از دستور وزیر بهداشت برای بازنگری آئین نامه های جذب و ارتقاء اعضای هیات علمی علوم پزشکی با تاکید بر موضوع دانش بنیان خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

دکتر ابوالفضل باقری فرد در گفتگو با خبرگزاری مهر با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر شعار سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» گفت: دکتر عین اللهی وزیر بهداشت، دستور داده است که آئین نامه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و آئین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی را بازبینی می کنیم.

وی گفت: تغییراتی در آئین نامه های جذب و ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی اجرا خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای این تغییرات و بازبینی موضوع مشارکت اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در شرکت های دانش بنیان مدنظر قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین بندهایی برای این افراد که در این شرکت ها حضور دارند در آئین نامه های مربوطه گنجانده می شود. به این ترتیب تسهیلات بیشتری برای اعضای هیات علمی فعال در دانش بنیان ها صورت می گیرد.

وی یادآور شد: بازنگری های انجام شده درباره آئین نامه های جذب و ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال و پس از تصویب نهایی به وزارت بهداشت ابلاغ می شود.

باقری فرد گفت: در مجموع آئین نامه های جذب و ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی را در جهات مختلف تغییر می دهیم. در این تغییرات بخش آموزش را تقویت می کنیم و بخش های صلاحیت علمی را هم مدنظر قرار می دهیم.

همچنین ببینید

توقف پرداخت تسهیلات وام مسکن اعضای هیأت علمی توسط برخی از بانک‌ها

مشاور ستاد امور رفاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به توقف پرداخت تسهیلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.