خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اختصاص امتیاز ویژه به اساتید دانشگاه برای آموزش مجازی در پساکرونا

اختصاص امتیاز ویژه به اساتید دانشگاه برای آموزش مجازی در پساکرونا

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دوران پساکرونا و با شروع آموزش حضوری برای اساتیدی که به صورت مجازی مطالب آموزشی در دسترس دانشجویان قرار دهند، امتیاز ویژه درنظر گرفته خواهد شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدعلی زلفی گل در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه، تصمیم گرفته ایم با ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه ها، از تجربیات دوره کرونا برای پساکرونا استفاده کنیم، افزود: این بدان معنی است که دانشگاه ها علاوه بر آموزش های حضوری، تدریس مجازی به صورت آفلاین یا برون خط نیز برای دانشجویان خواهند داشت.

وی اظهار داشت: آموزش مجازی در کنار آموزش حضوری به صورت تلفیقی توسط اساتید به طورحتم باعث تعمیق فهم مطالب درسی برای دانشجویان خواهد شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: با شروع کلاس های درسی به شکل حضوری در دانشگاه ها سعی خواهیم کرد، از تجربیات ارزشمند دوران کرونا استفاده کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در دوران پساکرونا و حضوری شدن تدریس دانشگاهی برای اساتیدی که به صورت مجازی و برون خط نیز مطالب درسی در دسترس دانشجویان قرار دهند امتیاز ویژه قائل خواهیم شد.

به گزارش ایرنا، از زمان اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران در اواخر سال ۹۸ تاکنون آموزش ها در دانشگاه ها در بستر فضای مجازی دنبال می شود و به غیر از برخی دانشگاه ها در شهرها و استان هایی که از نظر رنگ بندی کرونایی مجاز به بازگشایی دانشگاه ها هستند، در سایر شهرها درهای دانشگاه ها همچنان به روی دانشجویان بسته است.

همچنین ببینید

حضور پررنگ اعضای هیأت علمی در میان مخترعین

در سال گذشته اعضای هیأت علمی بیشترین حضور را در میان مخترعین در کانون پتنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.