خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » ارتقای ۱۲ عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور

ارتقای ۱۲ عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور

دبیر هیأت ممیزه دانشگاه پیام نور از برگزاری جلسه بررسی پرونده‌های ارتقای مرتبه اساتید این دانشگاه خبر داد و گفت: ۹ عضو علمی این دانشگاه، از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، مرتضی محسنی از ارتقای یک عضو علمی به مرتبه استادی، دو عضو علمی به مرتبه دانشیاری و نه عضو علمی به مرتبه استادیاری خبر داد.

وی گفت: در جلسه اخیر هیأت ممیزه، منوچهر جعفری گهر عضو هیأت علمی سازمان مرکزی در رشته آموزش زبان انگلیسی از مرتبه دانشیاری به استادی، فرزاد ویسی عضو هیأت علمی مرکز مریوان در رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی و یزدان شیرمحمدی عضو هیأت علمی واحد طالقان در رشته مدیریت بازرگانی از مرتبه استادیاری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافتند.

دبیر هیأت ممیزه دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه در این جلسه نه عضو علمی نیز با تأیید مدارک فراغت از تحصیل و پرونده‌شان از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند افزود: تأیید مدارک فراغت از تحصیل و پرونده ارتقا از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری یک تن از اعضای علمی دانشگاه «جامع علمی- کاربردی» از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

طبق ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بررسی پرونده‌های ارتقای مرتبه دو دانشگاه «جامع علمی- کاربردی» و «فنی و حرفه‌ای» به هیأت ممیزه دانشگاه پیام نور واگذار شده است.

همچنین ببینید

انتقاد از تبدیل مقاله‌نویسی به یک معیار وتویی برای ارتقای اساتید

رئیس دانشگاه تهران گفت: اینکه با مقاله‌شماری صرف، یک عضو هیئت علمی به مرتبه استاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *