خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تغییر آیین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد

تغییر آیین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر آیین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری آنا، بیژن رنجبر در جلسه شورای دانشگاه و رونمایی از برنامه پنج‌ساله دانشگاه آزاد اسلامی که نوبت عصر آن امروز در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد، اظهار کرد: این برنامه باید مدام همراهتان باشد، تا تمام موارد آن اجرایی شود، با روسای دانشکده ها و گروه‌ها نشست بگذارید تا روند اجرایی آن مشخص شود.

وی افزود: دکتر طهرانچی در بدو ورود به دانشگاه آزاد اسلامی گفتند که «در چشم‌انداز ۱۴۰۴ دانشگاه آزاد اسلامی باید انتخاب اول داوطلبان باشد» اگر می‌خواهیم به انتخاب اول تبدیل شویم باید این سند اجرایی شود.

قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شورای گسترش دانشگاه بیان کرد: رشته‌هایی را راه‌اندازی می‌کنیم که مطابق این سند باشد، برای استمرار مدیریت اشراف و اجرای این سند اثرگذار است.

رنجبر تأکید کرد: هیئت ممیزه یکی از هیئت‌های مهم است، برنامه‌های کنونی با دو سال پیش متفاوت است، آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی در آینده‌ای نزدیک تغییر خواهد کرد دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این زمینه آیین‌نامه مستقلی تدوین می‌کند اگر اینگونه نشود آیین‌نامه وزارت علوم پیوست دانشگاه آزاد اسلامی خواهد داشت.

همچنین ببینید

انتقاد از تبدیل مقاله‌نویسی به یک معیار وتویی برای ارتقای اساتید

رئیس دانشگاه تهران گفت: اینکه با مقاله‌شماری صرف، یک عضو هیئت علمی به مرتبه استاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *