خانه » برگزیده » اعلام نتایج جذب مدرس حق التدریس در دانشگاه علمی کاربردی
جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 98

اعلام نتایج جذب مدرس حق التدریس در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان ۹۹ جذب مدرس حق التدریس این دانشگاه خبر داد و گفت: متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند تا ۱۹ خرداد برای ثبت آن فرصت دارند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش وب سایت هیات علمی به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید از اعلام نتایج فراخوان ۹۹ جذب مدرس حق التدریس این دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: با اعلام اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس فراخوان ۹۹ در هیأت‌های اجرایی معین در استان‌ها، بررسی نهایی در هیأت اجرایی جذب این دانشگاه انجام شده، لیست نهایی به تأیید هیأت اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی رسیده و نتایج نهایی اعلام شد.

وی بیان کرد: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز علمی کاربردی سال ۹۹ که به صورت سامانه‌ای و برخط در سراسر کشور برگزار شد، نزدیک به ۳۰ هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود ۱۲ هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت‌نام کردند و در مجموع بیش از ۳ هزار نفر از این متقاضیان به کارگروه‌های بررسی توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد نزدیک به ۲۰۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده و برای ایشان کد مدرسی صادر خواهد شد.

امید اظهار کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی https://jam.uast.ac.ir/login از نتایج خود مطلع شوند و متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند نیز می‌توانند از روز پنج‌شنبه ۱۳ خردادماه سال جاری به مدت یک هفته با ورود به سامانه مذکور اعتراض خود را ثبت کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق واحد استانی مربوطه پیگیری کنند.

همچنین ببینید

اعلام جزئیات ثبت نام بورسیه های بلاتکلیف در سال ۱۴۰۰

رئیس هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بورسیه ها تا آخر مهرماه برای …

۴ دیدگاه

  1. برای جدب حق االتدریس چه دببع و کب کبی درست کردن خجالت اوره. واقعا به قوانین پایبندی جذب کن.

  2. اخه حق التدریس هم شد شغل؟؟ ۱ تومن هم در نمیاد. چرا عمرتون را با این کارها هدر میدید؟

  3. سلام قراره دانشگاه علمی کاربردی مجدد در شهریور و مرداد ۱۴۰۰ جذب کنند؟
    یا منظورشون همین اعلام نتایج بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *