خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » ابلاغ دستورالعمل افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۰

ابلاغ دستورالعمل افزایش حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل افزایش حقوق و مزایای کارکنان غیر هیأت علمی و اعضای هیأت علمی در سال ۱۴۰۰ را ابلاغ کرد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «افزایش حقوق و مزایای سال ۱۴۰۰» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

براساس مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی حقوق و مزایای کارکنان غیر هیأت علمی و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱ با اعمال ۲۵ درصد افزایش نسبت به سال ۱۳۹۹ قابل پرداخت است.

در این دستورالعمل که به تفصیل در اختیار رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها قرار گرفته الست، تمامی جزئیات افزایش حقوق و مزایای سال ۱۴۰۰ کارکنان غیر عضو هیأت علمی و اعضای هیأت علمی غیرپزشکی از قبیل ضریب افزایش سالانه حقوق و مزایای کارکنان، فوق العاده ها و سایر اقلام حکمی، حقوق کارکنان ساعتی غیر عضو هیأت علمی، حقوق و مزایای اعضای هیأت علمی تمام وقت و نیمه وقت و… تشریح شده است.

لازم به ذکر است علاوه بر افزایش ۲۵ درصدی پارامترهای حقوقی، اقلام هزینه کمک خانوار و حق مسکن افزایش ۵۰ درصدی داشته و با اعمال ماده واحده الحاقی نیز به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش حقوق برای کارکنان داشته است.

همچنین ببینید

تشریح روند رسیدگی به پرونده های متقاضیان جذب هیات علمی

رئیس مرکز جذب وزارت علوم روند رسیدگی به پرونده های جذب را توضیح داد و …

۲ دیدگاه

  1. سلام به دوستان عزیز. تو رو خدا یکی صدای ما رو هم به مسئولین برسونه اخه تکلیف ما چی میشه که سال ۹۶ فارغ التحصیل شدیم با کلی مقاله و کار علمی و دانشحوی استعداد درخشان ولی همون سال قانون تغییر کرد و یکی مثل من که سنم ۴۰ بود مشمول کبر سن شدم و ۵ سال تمام فقط حق التدریس و خارج رو هم به خااطر مشکلات خانوادگی نتونستم برم. الانم باز که ۴۵ سال شده سه چهار ماه اضافه دارم. مطمئنم امثال من زیاد هستن که حقشون پایمال شده. خواهش میکنم صدای ما رو هم بشنوید و برای ما که انقد ناعادلانه حقمون تضییع شده کاری بکنید😔😔😔

  2. حال کنید دیگه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.