خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » فراهم شدن شرایط تبدیل وضعیت هیات علمی پیمانی مربی پیام نور به رسمی آزمایشی

فراهم شدن شرایط تبدیل وضعیت هیات علمی پیمانی مربی پیام نور به رسمی آزمایشی

رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب  دانشگاه پیام نور گفت: شرایط تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی فراهم شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش وب سایت هیات علمی، دکتر کردمیرزا دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال ۹۷ مصوبه ای که در بین همکاران علمی به مصوبه ۲۸۱ مشهور است به دانشگاه ابلاغ شده بود که اعضای هیات علمی پیمانی مربی دانشگاه پیام نور امکان تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی را ندارند.

وی با تقدیر از همراهی هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تصریح کرد: با پیگیری های گسترده صورت گرفته از سوی دبیرخانه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه، ارائه مستندات مربوط با هدف تحقق عدالت اداری، مساعدت ویژه هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم و حمایت های ریاست دانشگاه، پیشنهاد ارائه شده از سوی دانشگاه مبنی بر لغو مصوبه ۲۸۱ و امکان تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی در اولین جلسه هیات مرکزی جذب وزارت علوم در سال ۱۴۰۰ مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه ادامه داد: با لغو این مصوبه و بر اساس شرایط جدید از این پس اعضای هیات علمی پیمانی که در بازه زمانی مقرر مطابق ایین نامه استخدامی حائز امتیازات لازم شوند، می توانند برای تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی اقدام نمایند و پرونده ایشان نیز همانند سایر اعضا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر کردمیرزا افزود: همکاران پیمانی مربی که پرونده های انان در بازه زمانی مقرر در گذشته تکمیل و به دلیل مصوبه ۲۸۱ بدون اقدام باقی مانده بود نیز در دستور کار هیات اجرایی قرار خواهد گرفت و همانند سایر پرونده ها برای بررسی و تایید نهایی به هیات مرکزی جذب ارسال خواهد شد.

همچنین ببینید

تامین اعتبار طرح همسان‌سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم و بهداشت

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تامین اعتبار طرح همسان‌سازی اعضای هیات علمی دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *