خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » افزایش سقف اعطای تسهیلات به اساتید دانشگاه آزاد

افزایش سقف اعطای تسهیلات به اساتید دانشگاه آزاد

مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد از اعطای تسهیلات ۶۰۰ میلیون ریالی به اعضای هیات علمی خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، سید هادی سید فضلی از اعطای تسهیلات ۶۰۰ میلیون ریالی به کارکنان و اعضای هیأت این دانشگاه خبر داد و گفت: بر اساس الحاقیه تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و یک بانک عامل، سقف تسهیلات وام ۴۰ میلیون تومانی کارکنان دانشگاه با همان نرخ و مدت بازپرداخت، به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: پیش از اجرای این الحاقیه، سقف تسهیلات اعتباری به صورت پلکانی برای کارمندان قرارداد کار معین ۲۰ میلیون تومان، کارمندان رسمی ۴۰ میلیون تومان و اعضای هیأت علمی ۶۰ میلیون تومان بود. در راستای ارائه تسهیلات رفاهی به کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، سقف تسهیلات پرداختی به تمامی کارمندان اعم از قراردادی و رسمی به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند بر اساس ظرفیت اعلام شده از سوی سازمان مرکزی، افراد واجد شرایط را جهت اخذ وام و انجام مراحل اداری به صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی معرفی کنند.

وی افزود: کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این، از وام‌های ۲۰، ۴۰ و ۶۰ میلیون تومانی یکی از بانک‌های دولتی استفاده کرده‌اند، در صورت تسویه وام قبلی خود، واجد شرایط دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی خواهند بود.

سید فضلی با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای معرفی کارمندان و اعضای هیأت علمی واجد شرایط جهت دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی وجود ندارد، گفت: با توجه به فرصت باقی مانده تا انتهای سال و به منظور تسریع فرآیند اعطای تسهیلات از سوی بانک عامل، واحدهای دانشگاهی بر اساس ظرفیت اعلام شده در مرحله اول مجاز به معرفی ۳۰ درصد کارکنان و اعضای هیأت علمی برای اخذ تسهیلات هستند و افرادی که تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده‌اند در اولویت قرار دارند.

وی با بیان اینکه مراحل اعطای تسهیلات اعتباری به کارمندان و اعضای هیأت علمی در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد، افزود: وام ۶۰ میلیون تومانی با مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه و با نرخ ۱۰ درصد ارائه می‌شود.

مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: علاوه بر وام ۶۰ میلیون تومان، تسهیلات کارت اعتباری ۵۰ میلیون تومانی نیز برقرار بوده و کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند مطابق ضوابط و مقررات ابلاغی از این تسهیلات استفاده کنند.

همچنین ببینید

تامین اعتبار طرح همسان‌سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم و بهداشت

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تامین اعتبار طرح همسان‌سازی اعضای هیات علمی دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *