خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » ممنوعیت تبدیل کارمند به هیات علمی در دانشگاه ها

ممنوعیت تبدیل کارمند به هیات علمی در دانشگاه ها

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تبدیل کارمند دانشگاه به هیات علمی ممنوع است اما این موضوع در برخی از دانشگاه ها انجام شده است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدعلی کی‌نژاد در گفتگو با مهر در خصوص تبدیل کارمندان به هیات علمی در برخی از دانشگاه‌ها گفت: در گذشته در مقطعی برخی از دانشگاه‌ها کارمندان خود را به هیات علمی تبدیل کردند در حالیکه این موضوع ممنوع بوده است.

وی ادامه داد: یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه پیام نور بود که برخی از کارمندانی را که کارشناسی ارشد داشتند به هیات علمی تبدیل وضعیت داد در حالی که جذب فوق‌لیسانس فقط برای کارگاه ها و آزمایشگاه ها است.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حال وقتی دانشگاه دیگر آزمایشگاه و کارهای عملی و … ندارد باید فکری برای این افراد شود.

کی نژاد درباره اینکه برخی از این افراد به کارمند تبدیل شده و با برخی دیگر نیز دانشگاه ادامه همکاری نمی دهد، گفت: این افراد می توانند به دانشگاه شکایت کنند، دانشگاه برای آنها حکم صادر می کند و اگر به آن اعتراض داشتند به هیات مرکزی جذب وزارت علوم مراجعه کنند.

وی افزود: اگر آنجا نیز بعد از ۲ ماه به اعتراض آنها جواب نداد به هیات عالی مرکز جذب ارجاع داده می شوند ولی تاکنون شکایتی ارسال نشده است.

همچنین ببینید

تعطیلی جلسات هیات‌های اجرایی جذب دانشگاه ها تا اطلاع ثانوی

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: تا تعیین تکلیف نهایی؛ جلسات هیات‌های اجرایی جذب اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *