خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » رایزنی وزارت علوم برای تمدید مهلت ثبت نام اینترنت رایگان اساتید

رایزنی وزارت علوم برای تمدید مهلت ثبت نام اینترنت رایگان اساتید

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم از رایزنی با وزارت ارتباطات برای تمدید مهلت ثبت نام اعضای هیات علمی برای دریافت اینترنت رایگان خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

مقصود عباسپور در گفتگو با مهر درباره تمدید مهلت ثبت نام اعضای هیات علمی برای دریافت اینترنت رایگان گفت: وزارت ارتباطات از وزارت علوم درخواست کرده بود تا لیست تمام اساتیدی که مشمول دریافت بسته اینترنت رایگان می شوند را تا ۱۵ مهر ماه ۹۹ به این وزارتخانه ارسال کند.

وی با بیان اینکه احتمالا تا موعد مقرر امکان ارسال لیست تمام متقاضیان وجود ندارد افزود: لیست حق التدریس ها در حال حاضر برای برخورداری از این هدیه آماده نشده است، با توجه به اینکه دانشگاه ها درخصوص اساتید حق التدریسی مستقل عمل می کنند، وزارت علوم آمار دقیقی از تعداد آنها ندارد.

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بنابراین وزارت علوم از اعضای هیات علمی و مدرسان حق التدریس در خواست کرد تا اطلاعات خود برای دریافت بسته هدیه اینترنت اساتید در سامانه آموزش عالی (HES) به نشانی  http://hes.msrt.ir ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: لیستی که از اعضای هیات علمی ثبت شده را تا ۱۵ مهر ارسال کرده و با وزارت ارتباطات برای تمدید مهلت ثبت نام رایزنی خواهیم کرد.

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: امسال سامانه های آموزش الکترونیکی دانشگاه ها برای استفاده اساتید و دانشجویان رایگان می شود، لیست دانشگاه ها برای رایگان شدن سامانه های آموزش الکترونیکی دانشگاه ها به روز شده و ارسال می شود.

وی افزود: برخی دانشگاه ها اطلاعات دقیقی را وارد نکرده اند که در حال تصحیح این اطلاعات هستیم که بعد از رفع شدن مشکل، سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه برای استفاده دانشجویان و اساتید رایگان می شود.

به گزارش مهر، مرکز نظارت و تضمین کیفیت وزارت علوم، طی ارسال بخشنامه ای  از دانشگاه ها خواست تا اعضای هیات علمی و مدرسان حق التدریس دانشگاه ها برای بهره مندی از بسته اهدایی وزارت اطلاعات و ارتباطات، تا ۱۲ مهر ۹۹، تمام اطلاعات مربوط به اعضای هیات علمی اعم از (رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، پیمانی، نیمه وقت، قراردادی و حق‌التدریس) را در سامانه آموزش عالی (hes.msrt.ir) درج کنند.

همچنین ببینید

اعطای فرصت مطالعاتی به اساتید دو حوزه با راه‌اندازی رشته‌های مشترک دو وزارتخانه علوم و بهداشت

مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت از راه اندازی رشته گرایش های مشترک در دانشگاه‌های زیرمجموعه …

۴ دیدگاه

 1. سلام
  متاسفانه اطلاع رسانی کافی انجام نشده بود. لطفا ثبت نام را تمدید کنید.

 2. با سلام اگر واقعا هدف همراهی با اساتید و دانشگاهیان در امر مهم آموزش عالی در این شرایط سخت است تعیین چنین مهلت کوتاهی برای ثبت نام و بهره مندی از این هدیه اصلا منطقی نیست. جامعه دانشگاهی امیدوار است وزارت ارتباطات در این رابطه صادقانهرفتار نماید.

 3. با سلام
  با وجود پیگیریهای فراوان
  متاسفانه هیچ یک از اساتید دانشگاه بیرجند موفق به ثبت نام در سایت وزارت ارتباطات نشده
  و سایت هم از ۱۵ مهر ماه بسته شد

 4. سلام
  علیرغم ثبت نام و دریافت پیامک تایید اینترنتی دریافت نکردم راهنمایی میفرمایید لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *