خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اعلام یک فراخوان جذب هیات علمی در سال ۹۹

اعلام یک فراخوان جذب هیات علمی در سال ۹۹

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از ادغام دو فراخوان جذب در یک فراخوان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: امسال برخلاف سال های گذشته تنها یک فراخوان جذب خواهیم داشت.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدرضا رضوان‌طلب در گفتگو با مهر درباره فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی در سال ۹۹ گفت: در سال ۹۹ برخلاف سال های گذشته ۲ فراخوان جذب اعضای هیات علمی نداریم و دو فراخوان به دلیل شرایط کرونا و مقداری هم تاخیر دانشگاه ها در ارسال پرونده‌ها در یک فراخوان ادغام شد.

وی ادامه داد: فراخوان ما تقریباً بین شهریور و بهمن ماه برگزار می شد ولی امسال یک فراخوان بیشتر نداریم.

رئیس مرکز جذب وزارت علوم افزود: امسال باید بتوانیم تا پایان دولت تمام پرونده‌های جذب که از قبل مانده است را تعیین تکلیف کنیم. برای همین به دانشگاه‌ها اعلام کردیم تمام پرونده‌های فراخوان‌های جذب را تا آخر سال ۹۹ به مرکز جذب ارسال کنند.

وی ادامه داد: الان برخی از پرونده‌ها به مرکز جذب ارسال می‌شود که مربوط به سال ۹۱ و یا ۹۲ است درصورتی که دانشگاه‌ها باید ۹۰ روزه به پرونده‌های جذب رسیدگی کنند ولی اکنون شاهد آن هستیم که ۹ سال می‌گذرد ولی هنوز پرونده ارسال نشده است برای همین دو فراخوان را در یک فراخوان ادغام کردیم.

رضوان طلب به کاهش سهمیه های جذب اشاره کرد و گفت: مخصوصاً این‌که امسال سهمیه‌های ما خیلی کمتر شده است تعدادی که می‌توانیم در ۲ فراخوان جذب کنیم ۹۴۵  نفر برای کل دانشگاه‌های دولتی است.

وی ادامه داد: برای سال ۱۴۰۰ نیز ۹۴۵ نفر سهمیه داریم بنابراین اقتضاء محدودیت‌ها این بود که ما دو فراخوان را در یک فراخوان ادغام کنیم.

همچنین ببینید

آغاز فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ از امروز

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۹ از امروز شنبه ۱۰ …

۴ دیدگاه

  1. سلام، لطفا با این وضعیت شرط سنی فراخوان را به قبل برگردونید (۴۵ سال) یا حداقل ۴۲ سالش کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. لطفا تاریخ فراخوان رو تمدید کنید. من میخواستم تا شهریور دفاع کنم ولی به خاطر کرونا همه چی به تعویق افتاد. الانم که دیگه فراخوان بهمن نداریم. لطفا تمدید کنییییییید

  3. پس حداقل فراخوان رو بگذارید برای آخر سال تا دانشجوهای سال آخری به فراخوان برسند.

  4. سلام، خب با این وضعیت خواهشا شرط سنی را بالا ببرند دیگه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *