خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اعلام زمان مراجعه متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

اعلام زمان مراجعه متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

متقاضیان جذب فراخوان بهمن ماه سال ۹۸ دانشگاه فنی و حرفه ای باید ۸ و ۹ تیرماه نسبت به ارائه حضوری مدارک اقدام کنند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: متقاضیان جذب دکتری فراخوان بهمن ماه سال ۹۸ این دانشگاه که از طریق سامانه پیامکی و سامانه نور رضوی به آنها اطلاع رسانی شده است، باید نسبت به ارائه حضوری مدارک اقدام کنند.

این متقاضیان باید، اصل و کپی تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) با ذکر معدل و مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه و کارت پایان خدمت برای آقایان) و رزومه علمی را ارائه دهند.

همچنین باید مقالات منتشرشده خود را در مجلات علمی، پژوهشی، ترویجی و سایر مجلات که دارای مجوز از کمیسیون نشریات علوم پزشکی هستند را ارائه کنند. این داوطلبان باید مقالات خود را که در کنگره‌های ملی و بین‌المللی ارائه داده اند و یا تألیف و ترجمه کتاب در زمینه تخصصی فردی خود داشته اند به صورت حضوری ارائه کنند.

همکاری در پروژه‌ های پژوهشی، داوری در مجله معتبر علمی و یا هیئت‌علمی کنگره، اخذ جایزه از جشنواره یا المپیاد معتبر علمی، افتخارات علمی مانند دانشجوی نمونه کشوری، جشنواره های ملی، رتبه های اول تا سوم آزمون ورودی در رشته و دانش آموخته رتبه اول دوره کارشناسی ارشد و دکتری و رتبه اول، دوم و سوم امتحان تخصصی و فوق تخصصی و مهارت فنی/ بالینی ویژه در رشته تخصصی و فعالیت های فناوری از دیگر مدارک پژوهشی است که متقاضیان درصورت دارا بودن، باید ارائه کنند.

داوطلبان در صورت داشتن سوابق آموزشی مانند تدریس، تهیه طرح درس، طراحی بسته‌های آموزشی و یا سوابق اجرایی مانند  عضویت در بنیاد ملی نخبگان و دفاتر استعدادهای درخشان، عضویت در هیئت تحریریه، سابقه خدمت تخصصی به‌عنوان عضو هیئت‌علمی، مدارک و گواهی‌نامه‌های مرتبط با توانمندی‌های نوین الکترونیک و بانک‌های اطلاعاتی، مدارک مرتبط با راه‌اندازی کارگاه یا فعالیت‌های آموزشی و سایر مدارک و گواهی‌های شرکت در کارگاه‌های تخصصی را باید ارائه کنند.

متقاضیان باید مدارک در خواستی را در روزهای یک شنبه و دوشنبه ۸ و ۹ تیرماه ۹۹ از ساعت ۹ صبح تا ۱۳  به نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، پلاک ۴، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی ارائه دهند.

داوطلبانی که نقص پرونده‌ آنها در سامانه نور رضوی، اطلاع‌رسانی شده است. باید نسبت به رفع نقص خود در سامانه مذکور و بارگذاری مدارک مربوطه به‌صورت کامل، اقدام کنند.

همچنین ببینید

آغاز فراخوان تدریس در مراکز علمی کاربردی در سال ۹۹

فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *