خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اخذ کد استخدام توسط ۴ هزار و ۷۱ عضو هیات علمی

اخذ کد استخدام توسط ۴ هزار و ۷۱ عضو هیات علمی

معاون اداری وزارت علوم گفت: ۴ هزار و ۷۱ عضو هیات علمی قدیمی کد استخدام می‌گیرند و مجوز صدور کد استخدام برای این افراد، بخشی از مجوز جذب ۶ هزار عضو هیات علمی در زیرمجموعه‌های وزارت علوم است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

محمد تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از پیگیری برای صدور کد استخدام برای ۴ هزار و ۷۱ عضو هیات علمی خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: این افراد هم‌اکنون هم به عنوان عضو هیات علمی مشغول به کار هستند و از دولت حقوق دریافت می‌کنند و در واقع در استخدام دولت محسوب می‌شوند، فقط هنوز کد استخدام ندارند.

وی اظهارداشت: مجوز صدور کد استخدام برای این افراد، بخشی از مجوز جذب ۶ هزار عضو هیات علمی در زیرمجموعه‌های وزارت علوم است.

* ۲ هزار عضو هیات علمی جدید هم استخدام می‌شوند

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خاطر نشان کرد: علاوه بر تکمیل مجوزهای استخدام ۴ هزار و ۷۱ عضو هیات علمی قدیمی، ۲ هزار عضو هیات علمی جدید هم تا سال ۱۴۰۰ در دانشگاه‌های کشور جذب می‌شوند.

به گزارش فارس، کارمندان دولت باید برای تکمیل مراحل استخدام و بازنشستگی دارای کد استخدام باشند که گاهی ارائه این کد زمان‌بر می‌شود.

همچنین ببینید

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری بسمه‌ تعالی دومین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *