خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعلام جزئیات اجرای فرصت‌ مطالعاتی اساتید در صنایع

اعلام جزئیات اجرای فرصت‌ مطالعاتی اساتید در صنایع

مدیر دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم گفت: طرح فرصت مطالعاتی ۶ ماهه اساتید در صنایع از ابتدای سال تحصیلی جاری به صورت تشویقی برای اساتید قدیمی‌ و به صورت الزامی برای اساتید جدید اجرایی شده است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

محمد سعید سیف مدیر دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌گو با خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا شرایط برای اجرای طرح فرصت مطالعاتی ۶ ماهه اعضای هیأت علمی جوان در صنایع فراهم شده است، اظهار داشت: این طرح از ابتدای سال تحصیلی امسال اجرایی شده است و برای اساتید قدیمی‌تر تشویقی و برای اساتید جدید الزامی است.

* هزار ظرفیت در صنایع برای حضور اساتید شناسایی شد

وی ادامه داد: از ابتدای سال برای اجرایی شدن این طرح با سازمان‌ها وزارتخانه‌های مختلفی تفاهم‌نامه امضا کرده‌ایم که فرصت‌های موجود را شناسایی و ظرفیت‌ها را اعلام کنند که خوشبختانه تاکنون در نتیجه تفاهم با ۵ وزارتخانه بیش از هزار ظرفیت شناسایی شده است.

سیف توضیح داد: به این معنا که هزار عنوان موضوع و محل برای کار اساتید مشخص شده است؛ البته از سوی دیگر اساتید هم باید به موضوعات علاقمند باشند و بتوانند به موضوعات بپردازند و جایابی شوند و به صنایع بروند.

* آمار اساتیدی که به فرصت مطالعاتی رفته‌اند هنوز احصا نشده است

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد عضو هیأت علمی به فرصت مطالعاتی ۶ ماهه در صنایع رفته‌اند، گفت: هنوز آماری در این باره احصا نشده است اما این طرح از ابتدای مهر امسال شروع شده است و تعدادی از اساتید هم در صنایع حضور پیدا کرده‌اند.

همچنین ببینید

تعیین تکلیف پرونده های جذب در دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران از تعیین تکلیف جذب هیات علمی های این دانشگاه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *