خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تغییر فرایند اعزام اساتید به فرصت مطالعاتی در دانشگاه خواجه نصیر

تغییر فرایند اعزام اساتید به فرصت مطالعاتی در دانشگاه خواجه نصیر

معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی از تغییر در فرایند فرصت مطالعاتی خارجی اساتید این دانشگاه و اجرای آن از سال آینده خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

حمیدرضا تقی راد در گفتگو با مهر با اشاره به تغییر رویکرد دانشگاه در فرایند فرصتهای مطالعاتی اساتید، گفت: ما به ایجاد تغییرات تاکید داریم، با این وجود اما این تغییرات از سال آینده اعمال خواهد شد؛ انجام این کار، نیازمند مصوبه هیات امنای دانشگاه بود و ما ابتدای امسال موفق به اخذ آن شدیم و لذا عملا اجرای آن به سال بعد موکول می شود.

معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر درباره این تغییرات اظهار داشت: به طور مثال؛ در نظر داریم کمک هزینه اساتید را بجای ارز ۴۲۰۰ تومانی، بر مبنای نرخ مصوب سنا (سامانه نظارت ارز) پرداخت کنیم تا بتوانیم از این طریق، مبلغ بیشتری به اساتید بپردازیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به این ترتیب هرچند مطابق قانون، امکان پوشش صد درصدی هزینه ها برای ما مقدور نیست، با این حال اما سهم بیشتری از هزینه ها پوشش داده خواهد شد.

تقی راد حاطرنشان کرد: همچنین بر اساس معیارهایی که برای فرصت مطالعاتی اساتید تعریف کرده ایم، تاکید شده است که هم دانشگاه مقصد و هم استاد میزبان باید از رنک و برنامه تحقیقاتی مناسب برخوردار باشند.

همچنین ببینید

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری بسمه‌ تعالی دومین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *