خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعلام نتایج ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان علمی کاربردی

اعلام نتایج ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان علمی کاربردی

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج طرح ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان این دانشگاه خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مریم ابراهیمی دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج نهایی طرح ساماندهی مدرسان و متقاضیان حق التدریس فراخوان سال ۹۷ مراکز آموزشی وابسته تحت نظارت و تهران غرب و شرق این دانشگاه خبر داد.

وی گفت: این نتایج در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir  قابل مشاهده است و مراکز آموزشی می توانند برای پذیرفته‌شدگان، مطابق با ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی، دروس مربوطه را تعریف کنند.

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی مواردی را در این خصوص به شرح زیر اعلام کرد:

مدرسین حق التدریس دارای مجوز تدریس مراکز آموزشی دانشگاه که در طرح ساماندهی شرکت نکرده اند می توانند در فراخوان های آتی دانشگاه شرکت کنند.

طبق ضوابط دانشگاه و تصویب هیات اجرایی جذب، تمام مدرسین حق التدریسی که در طرح ساماندهی شرکت و شرایط لازم را احراز نکرده اند، می توانند حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج، فقط برای یک نوبت، تقاضای تجدیدنظر کنند.

آن دسته از مدرسینی که درخواست تجدیدنظر دارند و اطلاعات خود را در طرح ساماندهی مدرسین در سامانه هیات اجرایی جذب، بارگذاری کرده بودند، می بایست برای ثبت درخواست تجدید نظر، به سامانه مذکور مراجعه کنند.

مدرسینی که در سامانه هیات اجرایی جذب، ثبت اطلاعات نکرده اند می بایست درخواست تجدید نظر خود را به واحد استانی ذیربط ارایه کنند، بدیهی است رای هیات تجدیدنظر قطعی و نهایی بوده و قابل اعتراض مجدد نیست.

همچنین ببینید

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری

 دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری بسمه‌ تعالی …

۲ دیدگاه

  1. بعد از ۱۷ سال ما رو که حقوقمون فقط همینه رد کردند

  2. سلام من مدرس دانشکاه علمی کاربردی هستم میخواستم بدونم علمی کاریردی جذب. هیات علمی دارد یا خیر ؟چون دانشکاه میگوید نداریم
    ممنون میشم جواب بدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *