خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » توقف جذب هیات علمی در دانشگاه پیام نور

توقف جذب هیات علمی در دانشگاه پیام نور

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور به نسبت استاد و دانشجو از وضعیت خوبی برخوردار است و دیگر برنامه ای برای جذب اعضای هیأت علمی ندارد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

مرتضی محسنی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به فعالیت ۸۹۴ عضو هیأت علمی در این دانشگاه گفت: دانشگاه پیام نور در مدت زمان ۸ سال اخیر ۶۲۰ نفر از اساتید و اعضای هیأت علمی خود را در قالب نیروی پیمانی جذب کرده است که ۲۰۰ نفر از آنها در دوره دکتری تحصیل می کنند.

*  پرونده ۱۶ درصد از اساتید در حال بررسی است

وی افزود: با جذب ۷۰ درصد از اعضای هیأت علمی در این دانشگاه بسیاری از دغدغه‌های اساتید رفع شده است اما از  ۳۰ درصد باقی مانده پرونده ۱۶ درصد آنها برای سیر مراحل جذب در وزارت علوم در حال بررسی است و تعداد ۱۴ درصد دیگر نیز باید از لحاظ شاخص های مورد نیاز حوزه آموزش و پژوهش سطح علمی خود را ارتقاء دهند.

* دانشگاه برنامه‌ای برای جذب هیأت علمی ندارد

محسنی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور به نسبت استاد و دانشجو از وضعیت خوبی برخوردار است و دیگر برنامه ای برای جذب اعضای هیأت علمی ندارد.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (1 رای, میانگین: 5٫00از 5)
Loading...

همچنین ببینید

تبدیل وضعیت ۶۸ عضو هیئت علمی پیمانی مشروط و دستیار پیام نور

دبیر هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور از موافقت نمایندگان مرکز جذب اعضای هیئت علمی …

یک دیدگاه

  1. با سلام پس چرا اقدام به جذب این همه دانشجوی دکتری می کنید من دوسال از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم با ۵ مقاله علمی پژوهشی در هرفراخوانی شرکت می کنم فقط یک جمله به جهت “کیفیت دانشگاه” من رد می کنن و الان خونه نشینم و بیکار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *