خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » نقشه جذب اعضای هیئت علمی در دستورکار هیئت امنای دانشگاه های پزشکی

نقشه جذب اعضای هیئت علمی در دستورکار هیئت امنای دانشگاه های پزشکی

نقشه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، پایش عملکرد اعضای هیئت علمی و تاسیس مرکز آزمون الکترونیک در دستور کار مشترک جلسات هیئت امناء کلان مناطق آمایشی قرار گرفت.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، نشست دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه ۳ آمایشی با حضور مشاور اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت و معاونین آموزشی دانشگاه های کرمانشاه، همدان، ایلام و دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه هریک از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده دراستای پیاده سازی بسته های و تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، اهم فعالیت های انجام شده در زمینه ماموریت های ویژه و واسپاری شده به منطقه را نیز ارائه کردند.

بررسی چالش های موجود در مسیر اجرای بسته های و تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، نقشه راه جذب هیئت علمی در منطقه و معرفی برنامه های آموزشی جدید دانشگاه ها/دانشکده های منطقه از دیگر موضوعات مطرح شده در این دوره از نشست بود.

در این جلسه دکتر امیراحمد اخوان مشاور اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ضمن تبیین برنامه های بسته توسعه و ارتقای زیرساخت های آموزش علوم پزشکی در سال جاری، به چالش های موجود در بخش تامین اعتبارات آموزش عالی سلامت و تدابیر اتخاذ شده جهت کسب منابع موردنیاز اشاره کرد.

وی بر استقرار برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در سطح گروه های آموزشی، بخش های بیمارستانی و دانشجویان تاکید کرد و خواستار تقویت جلب مشارکت آنها در پیاده سازی این برنامه ها شد.

مشاور اجرایی معاون آموزشی تاکید کرد: موضوعاتی همچون نقشه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، پایش عملکرد اعضای هیئت علمی و تاسیس مرکز آزمون الکترونیک در دستور کار مشترک جلسات هیئت امناء کلان مناطق آمایشی قرار گرفته است.

همچنین ببینید

ثبت نام ۸ هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی پزشکی سال ۹۸

بیش از ۸ هزار نفر در شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی در گروه علوم پزشکی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *