خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » افزایش حقوق مدرسان حق التدریس دانشگاه آزاد

افزایش حقوق مدرسان حق التدریس دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش حقوق مدرسان حق التدریسی و رایزنی برای اعطای وام های قرض الحسنه و بدون سود بانکی به اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامیدر دیدار با با نمایندگان اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان در پاسخ به دغدغه نمایندگان اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی درباره کم بودن مبلغ حق التدریسی در این دانشگاه، اظهار داشت: جدول حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی جدول خوبی است، اما باید در سال های گذشته به روز رسانی می شد که این کار صورت نگرفته، البته در هیات رئیسه دانشگاه تصویب کردیم که جدول سابق کنار گذاشته شود و جدول قانونی اجرایی شود.

وی تأکید کرد: ما به صورت دولتی نمی توانیم دانشگاه را مدیریت کنیم. باید یک مدلی در دانشگاه طراحی کنیم که اگر درآمدهای دانشگاه افزایش یافت درآمد کارکنان و اعضای هیات علمی افزایش یابد و در صورت کاهش هم این درآمدها متناسب با وضعیت واحد باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از برنامه ریزی برای اعطای وام های قرض الحسنه به کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در خصوص وام های کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه تکلیف کردیم وام هایی که سود به آن تعلق می گیرد، حذف شود و وام بدون کارمزد به کارکنان تعلق بگیرد.

همچنین ببینید

پایان همکاری بیش از ۶۰ هزار مدرس با دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه گفت: با اجرای …

۴ دیدگاه

 1. باسلام
  من از شما خواهش میکنم برای چند دقیقه هم که شده خودتون رو به جای اساتید حق التدریس بگذارید ببینید واقعا حقوقی که دریافت میکنند به اندازه خرج ایاب و ذهاب اونها هم نمیشه حتی مهد کودکها هم بیشتر از این مبلغ پرداخت می کنند

 2. با سلام .در مورد استادان حق التدریس
  ۱.برقراری استفاده از امکانات درمانگاهی . بیمارستانی و دندانپزشکی
  ۲.امکان استفاده از وام با تضمین شخصی در مورد مدرسینی که سابقه مثلا بیشتر از ۱۰ سال با هفته ای بیش از ۲۰ ساعت یا بیشتر تدریس دارند
  ۳.بر قراری تسهیلاتی برای اساتیدی که تالیفات قابل توجه و متعدد دارند
  ۴.امکان ادامه تحصیل در دوره دکترا بدون آزمون و بدون شهریه

 3. باسلام
  همه واحدهای دانشگاه ازاد افزایش حقوق برای حق تدریس را در ترم اول ۹۷ اجرا نکردند و گفتند ما مخالف این طرح هستیم در صورتیکه بعضی از واحدها این طرح را اجرا کردند و حقوق اساتید حق تدریس را افزایش داده و پرداخت کرده اند.

 4. با سلام و احترام:از مسولان محترم خواهشمندم برای استادان حق التدریس هم وام بانکی در نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *