خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات مربوط به کبر سن اعضای هیأت علمی را اعلام کرد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش وب سایت هیات علمی به نقل از مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، جلسه ۳۰۰ هیئت مرکزی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، در محل وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.

نظر به اصلاحیه تبصره ۲ از ماده ۴ آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی، موارد زیر در جلسه ۳۰۰ هیات مرکزی جذب به تصویب رسید که به شرح زیر است:

متقاضیان تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی آزمایشی که در زمان استخدام پیمانی کبر سن داشته اند و بنا به هر دلیلی مجوز معافیت از کبر سن برای آنها در آن مقطع صادر نشده است، در صورتی که صدور تاییدیه پیمانی مربوط به قبل از تاریخ یک فروردین ۹۳ است تأییدیه پیمانی مذکور به منزله معافیت از کبر سن متقاضی مزبور تلقی می شود و نیاز به بررسی مجدد ندارد.

آن دسته از متقاضیان تبدیل وضعیت از طرح سربازی به پیمانی که قبل از شهریور ۹۶ در فراخوان طرح سربازی شرکت کرده و لذا از شرکت در فراخوان پیمانی معاف هستند و در زمان شرکت در فراخوان طرح سربازی مشمول کبر سن نبوده اند اما در زمان بررسی پرونده پیمانی دارای کبر سن هستند، در صورتی که در زمان خاتمه دوره تعهد طرح سربازی مشمول کبر سن باشند مشمول اصلاحیه تبصره ۲ ماده ۴ آیین نامه استخدامی هستند.

همچنین ببینید

ضرورت بازنگری آئین نامه ارتقای اعضای هیات علمی

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با توجه به گذشت زمان ضرورت …

۲ دیدگاه

  1. با سلام در طرح تعیین تکلیف اساتید حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای بند ذ شرکت کرده ام . با وجود اینکه هنگام ورودم به این دانشگاه کبر سن نداشتم ولی اکنون استخدام من را فقط به بهانه چند روز کبر سن انجام نداده اند. در حالی که من نزدیک ۱۰ سال است که برای این دانشگاه با بیشترین تعداد واحد تدریس کرده ام . این ظلم بزرگی در حق من و امسال بنده است . این در حالی است که افرادی با فقط چهار سال سابقه و تعداد ساعات خیلی کم را استخدام کرده اند. لطفا در مورد تعیین تکلیف حق التدریس های دانشگاه فنی و حرفه ای مشمول بند ذ رسیدگی شود . دانشگاه فنی و حرفه ای پاسخ گو نیست.

  2. با سلام .با توجه به ظرفیت محدود پذیرش در برخی رشته هاو محدودیت سنی در استخدام بنده هنوز بخاطر شرایط سنی نمیتونم شرکت کنم و آیا این عدالت هست که ما دکتری بخونیم و بیکار باشیم بخاطر شرط سنی از مسولین خواهشمند است که شرایط سنی بیشتر کنند که ما بتونیم شرکت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *