خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اقدام نامتعارف دانشگاه تهران در بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی

اقدام نامتعارف دانشگاه تهران در بررسی پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی

دانشگاه تهران برای بررسی پرونده های متقاضیان جذب در این دانشگاه اقدام به دریافت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کرده است که متقاضیان نسبت به این اقدام دانشگاه اعتراض دارند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از متقاضیان جذب اعضای هیات علمی که پرونده آنها درحال بررسی در دانشگاه تهران است نسبت به دریافت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای بررسی پرونده خود در این دانشگاه اعتراض دارند چراکه این افراد در زمان ثبت نام در فراخوان جذب نیز مبالغی مبنی بر وجه ثبت نام به مرکز جذب وزارت علوم واریز کرده اند.

طی چند سال گذشته روند جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه ها به صورت متمرکز انجام می شود و تمامی متقاضیان باید با ورود به سامانه جذب اعضای هیات علمی این وزارتخانه و پرداخت مبلغی به عنوان وجه ثبت نام نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند تا براین اساس شاهد یک روال مشخص و معین در کشور باشیم. اما علی رغم انجام تمام این مراحل متقاضیانی که پرونده آنها قرار است در دانشگاه تهران بررسی شود ملزم به پرداخت وجه مجدد برای بررسی پرونده های خود به این دانشگاه هستند.

این دانشگاه خلاف روند معمول وزارت علوم و سایر دانشگاهها، نسبت به دریافت مدارک متقاضیان به صورت جداگانه کرده است. همچنین متقاضیان برای ارسال مدارک به دانشگاه تهران ملزم به پرداخت هزینه ۱۰۰ هزار تومانی هستند.

در سامانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه تهران آمده است متقاضیان باید در تاریخ های ۹ تا ۱۵ آبان ماه به این سامانه مراجعه کرده و پس از پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

همچنین ببینید

عدم وجود محدودیت جذب اساتید مرد در دانشگاه‌ های تک جنسیتی

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تاکید کرد: این مرکز محدودیتی برای جذب …

یک دیدگاه

  1. با اینکه خودم در دانشگاه تهران درس میخونم اما میگم این کارشون اصلا درست نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *