خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: تا‌کنون ۳ هزار و ۴۷۵ متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ثبت‌نام کرده‌اند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام بیش از ۳ هزار متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیئت علمی

محمدرضا مردانی، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، افزود: با توجه به ثبت‌نام ۳ هزار و ۴۷۵ متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در مجموع از سوی متقاضیان در این مرحله ۳ هزار و ۹۷۱ اولویت تعیین شده است.

وی با بیان اینکه مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد، افزود: در این مرحله ۱۱۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی اعلام نیاز خود را در سامانه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ثبت کرده‌اند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تأکید کرد: پرونده متقاضیانی که در مرحله تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیئت علمی اقدام به تعیین اولویت کرده‌اند، به صورت الکترونیکی و به سرعت برای دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

به گفته مردانی پرونده متقاضیانی که در فراخوان شهریورماه جذب اعضای هیئت علمی ثبت‌نام کرده‌اند نیز به دانشگاه‌ها ارسال شده و متقاضیان برای پی‌گیری پرونده خود باید به دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

همچنین ببینید

نیاز دانشگاه فرهنگیان به بیش از ۲هزار هیات علمی

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به بازنشستگی معلمان و کمبود معلم در سال های آتی …

یک دیدگاه

  1. az matalebe in web site estefade kardam.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *