خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تصویب نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

تصویب نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

در دویست و نود و نهمین جلسه هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی، «نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی» تصویب شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دویست و نود و نهمین جلسه هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی، که ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برگزار شد، نقل و انتقال اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، به تصویب رسید.

متن مصوبه به شرح ذیل است:

۱. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی رسمی قطعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، با رعایت سند آمایش آموزش عالی کشور (مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی) و موافقت هیأت‌های اجرایی جذب مؤسسات مبدا و مقصد، امکان‌پذیر است.

۲. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، با موافقت رؤسای مؤسسات مبدا و مقصد، با رعایت سند آمایش عالی کشور و تأیید وزیر مربوطه (وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) امکان‌پذیر خواهد بود.

۳. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی نیروهای نظامی، انتظامی، و امنیتی تابع شرایط و ضوابط و مقررات خاص مربوطه هستند. (مصوبات و تصمیمات مغایر با این مصوبه منسوخ و ملغی الاثر خواهد بود)».

همچنین ببینید

اعلام جزئیات توسعه «هسته های مسئله محور» اعضای هیات علمی

بنیاد ملی نخبگان شیوه نامه توسعه هسته های مسئله محور اعضای هیات علمی (طرح شهید …

یک دیدگاه

  1. بیانات رهبر انقلاب روز قبل: بنده اطلاع دارم نخبه‌ای که میخواهد در هیأت علمی دانشگاه وارد بشود، با انواع و اقسام ترفندها جلویش را میگیرند نمیگذارند. چرا؟ چرا از این نخبه استفاده نمیکنید؟ بعضی از نخبه‌های ما، نخبه‌های برجسته بیرون درس خواندند، آمدند اینجا به امیدی که بتوانند کار کنند، بر اثر همین رفتار برگشتند رفتند. دیدند اینجا نمیشود زندگی کرد. خب من چه توقّعی بکنم از این جوان؟ باید حمایت کرد.
    نگذارید نخبه از دانشگاه مأیوس بشود، حالا حداقلش این است که بتواند در دانشگاه وارد بشود، جایگاهی پیدا کند. بعضی‌ها سنگ نخبه را به سینه میزنند، مدام میگویند نخبه‌ها، نخبه‌ها، اما در عمل نخبه را مأیوس میکنند، ناامید میکنند، مانع‌تراشی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *