خانه » برگزیده » تعیین تکلیف تمام پرونده های جذب تا پایان سال ۹۹

تعیین تکلیف تمام پرونده های جذب تا پایان سال ۹۹

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از تعیین تکلیف تمام پرونده های جذب هیات علمی که طی سال های گذشته باقی مانده اند خبر داد و گفت: این پرونده ها تا پایان سال تعیین تکلیف می شوند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدعلی کی‌نژاد در گفتگو با مهر از تعیین تکلیف تمام پرونده‌های جذب هیات علمی که طی سال‌های گذشته باقی‌مانده است خبر داد و گفت:  تمام این پرونده‌ها تا پایان سال جاری تعیین تکلیف می‌شود.

وی ادامه داد: فراخوان جذب هیات علمی هرساله در مهرماه ارائه می‌شد ولی امسال برای اینکه پذیرش مطابق با سند آمایش آموزش عالی صورت گیرد و اینکه تمام پرونده های جذب سال های گذشته تعیین تکلیف شود، فراخوان جذب با تاخیر صورت می گیرد.

 رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد:  امسال ۹۶۰ سهمیه برای پذیرش جذب خواهیم داشت.

وی ادامه داد: حدود ۶ هزار مجوز نیز برای پرونده‌هایی که تا به حال طی سال‌های گذشته باقی‌مانده است اختصاص داده شده تا استفاده شود.

همچنین ببینید

چاپ مقاله در نشریات علمی داخلی

معرفی نشریات علمی داخلیآخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی …

۴ دیدگاه

  1. خیلی ها هنوز تعیین تکلیف نشدند. از جمله خود من که پرونده جذب من از سال ۹۸ در جریان هست و بیشتر مراحل طی شده اما فرایند بسیار پیچیده و فرسایشی در این یک سال و نیم، انگار که قصد به پایان رسیدن نداره. خسته شدیم واقعا. بعد از مراحل مصاحبه و گزینش و اخذ ردیف و کد ستخدامی و …. تازه دانشگاه میگه بودجه مربوط به شما از شش ماهه دوم به دانشگاه داده میشه و باید صبر کنید مهر حکم میزنیم. تا ۶ ماهه دیگه معلوم نیست چه اتفاقاتی بیفته. واقعا پوست ما رو کندید. واقعا انرژی من یکی رو گرفتید. دیگه جونی نمونده برای کار کردن. یک سال و نبم هست از فشار و استرس با این وضعیت اقتصادی نمیتونم کار پژوهشی انجام بدم. شما چه میدونید از کار جدا شدن یعنی چی و چقد سخته دوباره راه افتادن.

  2. با سلام. بنده در فراخوان بهمن ۹۱ شرکت کرده و تمام مراحل مصاحبه و گزینش را با موفقیت پشت سر گذاشتم و این روند قریب به دو سال به طول انجامید فراخوان دانشگاه مورد نظر پذیرش یا مدرک کارشناسی ارشد بود که بنده تمام شرایط را داشتم پس از اتمام تمامی این مراحل متاسفانه شرایط جذب تغییر کرد و جذب به هیات امنای مناطق و استانها واگذار شد. هیات امنای مربوط به دانشگاه مورد نظر بنده هیات امنای دانشگاه شیراز بود که فقط جذب با مدرک دکتری را می پذیرد و به پرونده های فراخوانهای قبل و شرایط جذب قبل هم هیچ اهمیتی نمی دهد و در حال حاضر پس از گذشت ۸ سال از پذیرش بنده در فراخوان هیچ حکمی برای بنده صادر نشده و بلاتکلیف مانده ام چند سالی هم با وعده های درست کردن کار پرونده اینجانب از سوی دانشگاه مورد نظر گذشت بدون هیچ نتیجه ای. نمیدانم آیا کسی پاسخگوی مشکل بنده هست یا خیر..

  3. با سلام و خدا قوت به اساتید آینده
    جای تاسف دارد که محققانی که سالها تلاش کردن تا به این سطح علمی برسند هنوز بعد از دو سال حکم استخدام نیامده و انها با حقوق حق التدریسی در دانشگاه ها روزگار خود را به سختی میگذرانند، اگر تدبیری در این دولت هست پس هر چه سریعتر این کار صورت گیرد تا کمتر دانشمندان به فکر رفتن از این کشور باشند، اینها سرمایه یک کشور هستن، امیدشان را به ناامیدی تبدیل نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *