خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اولویت ساماندهی اعضای هیئت علمی و مدرسان حق‌التدریس در دانشگاه آزاد

اولویت ساماندهی اعضای هیئت علمی و مدرسان حق‌التدریس در دانشگاه آزاد

قائم مقام رئیس دانشگاه و مدیر مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ساماندهی اعضای هیئت علمی و مدرسان حق‌التدریس اولویت این دانشگاه است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

بیژن رنجبر در گفتگو با خبرگزاری آنا درباره مهم‌ترین اولویت‌های مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از اهداف کلیدی این مرکز، جذب اعضای هیئت علمی جوان است که روند جذب از سال پیش شروع شده است.

وی افزود: مقرر شده است این روند تا پنج سال، هرساله تعداد هزار نفر به‌عنوان هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی از دانش‌آموختگان دکتری دانشگاه‌های مختلف به‌ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی گزینش و جذب شوند.

قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی و مدیر مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی سامان‌دهی مدرسان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه را اقدامی بسیار مهم دانست و اظهار کرد: اکنون دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۵ هزار نفر عضو هیئت علمی بهره‌مند است که  ۱۱ هزار نفر از آنها در درجه مربی هستند و باید ساماندهی آنها هرچه زودتر انجام شود.

رنجبر با اشاره برنامه اصلی مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تصریح کرد: همچنین ۴۰ هزار استاد و مدرس مدعو و حق‌التدریس در این دانشگاه فعالیت می‌کنند که ساماندهی آنها بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

همچنین ببینید

تبدیل وضعیت ۶۸ عضو هیئت علمی پیمانی مشروط و دستیار پیام نور

دبیر هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور از موافقت نمایندگان مرکز جذب اعضای هیئت علمی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *