خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » عدم بکارگیری مدرسان سفارشی در دانشگاه فنی و حرفه ای

عدم بکارگیری مدرسان سفارشی در دانشگاه فنی و حرفه ای

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: مدرسین دانشگاه فنی و حرفه ای نباید سفارشی باشند و حتما از افرادی جهت تدریس دعوت بعمل می آید که رویکرد مهارتی و کارآفرینی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، شورای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور رئیس دانشگاه  برگزار شد.

صالحی عمران گفت: اهمیت شورای آموزش بسیار زیاد است و از ابتدای حضورم در دانشگاه بنا را بر اساس مشارکت در تصمیم گیری گذاشته ام و به قدرت تصمیم گیری در شورا اعتقاد دارم و مصوبات آن را  لازم الا اجرا می دانم.

وی ادامه  داد: شورای آموزش  چون با آموزش و کلاس مرتبط است باید نظام داشته باشد و با حضور مدعوینی از دانشکده ها و آموزشکد ها تصمیم گیری کند.

 رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: مدرسین دانشگاه فنی و حرفه ای نباید سفارشی باشند و حتما از افرادی جهت تدریس دعوت بعمل آید که رویکرد مهارتی و کارآفرینی داشته باشد.

وی گفت: سیاست گذاری آموزش دانشگاه باید بر پایه مصوبات این جلسه انجام شود و در تصمیم گیری ها کیفیت آموزش بسیار حائز اهمیت است.

صالحی عمران گفت: شورای قوی، تصمیم گیر و سیاستگذار با مصوبات لازم اجرا می تواند آینده بسیار مطلوبی را برای دانشگاه رقم بزند

همچنین ببینید

رسیدگی به تمام تقاضاهای ماموریت به تحصیل اعضای هیات علمی پیمانی

دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از رسیدگی به تمام تقاضاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *