خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال جاری
امار جذب هیات علمی دانشگاه ازاد در سال 97

جذب ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال جاری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تعدیل نیرو در این دانشگاه را رد کرد و افزود: قصد داریم در سال‌ جاری ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی جذب کنیم.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی سه‌شنبه‌شب در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: برخی از اعضای هیأت علمی حتی با ۳۰ سال سابقه همچنان مربی هستند و رکود علمی دارند، این افراد اگر نتوانند پاسخگوی نیازها باشند از مدار دانشگاه خارج می‌شوند. البته این موضوع شامل حال افرادی می‌شود که فعالیت علمی آنچنانی ندارند و طبیعتا وقتی به سن بازنشستگی برسند از دانشگاه خارج می‌شوند.

وی به همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد با اساتید وزارت علوم اشاره کرد و افزود: با چارچوب‌هایی که خاص اعضای هیأت علمی در نظر گرفته شده، کاری خواهیم کرد که حقوق کمتری نسبت به سایر همتایان خود دریافت نکنند.

وی با بیان این‌که در کشورهای سوریه و عراق به زودی  دانشگاه تاسیس خواهیم کرد، گفت: در حال حاضر ۱۰ هزار دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند و با برنامه‌هایی که داریم، قصد داریم این تعداد را به دوبرابر افزایش دهیم.

طهرانچی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد باید به سمتی حرکت کنند که در سال ۱۴۰۴، دانشگاه آزاد انتخاب اول داوطلبان باشد.

همچنین ببینید

شروع ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ دانشگاه آزاد

قائم مقام مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام فراخوان …

یک دیدگاه

  1. با سلام ‌ احتراما ایا بر ای سال ۹۷ جذب هیت علمی دوباره بر ای دانشگاه ازاد خو اهیم داشت . با توجه به انکه قبلا اعلام شده بود برای جذب باید حتما ما مدرک دکترا را داشته باشیم برخی از ما نتوانستیم شرکت کنیم . با تشکر از خدمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *