خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال جاری

جذب ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال جاری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تعدیل نیرو در این دانشگاه را رد کرد و افزود: قصد داریم در سال‌ جاری ۱۰۰۰ عضو هیأت علمی جذب کنیم.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی سه‌شنبه‌شب در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: برخی از اعضای هیأت علمی حتی با ۳۰ سال سابقه همچنان مربی هستند و رکود علمی دارند، این افراد اگر نتوانند پاسخگوی نیازها باشند از مدار دانشگاه خارج می‌شوند. البته این موضوع شامل حال افرادی می‌شود که فعالیت علمی آنچنانی ندارند و طبیعتا وقتی به سن بازنشستگی برسند از دانشگاه خارج می‌شوند.

وی به همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه آزاد با اساتید وزارت علوم اشاره کرد و افزود: با چارچوب‌هایی که خاص اعضای هیأت علمی در نظر گرفته شده، کاری خواهیم کرد که حقوق کمتری نسبت به سایر همتایان خود دریافت نکنند.

وی با بیان این‌که در کشورهای سوریه و عراق به زودی  دانشگاه تاسیس خواهیم کرد، گفت: در حال حاضر ۱۰ هزار دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند و با برنامه‌هایی که داریم، قصد داریم این تعداد را به دوبرابر افزایش دهیم.

طهرانچی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد باید به سمتی حرکت کنند که در سال ۱۴۰۴، دانشگاه آزاد انتخاب اول داوطلبان باشد.

همچنین ببینید

برگزاری آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد تا نیمه اول دی‌ ماه

آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی تا نیمه اول دی‌ماه برگزار خواهد شد، نمره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *