خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تصویب یک فوریت طرح تعیین تکلیف استخدام دانشگاه‌های غیر دولتی و آزاد
میزان افزایش حقوق هیات علمی در سال 97 - 98

تصویب یک فوریت طرح تعیین تکلیف استخدام دانشگاه‌های غیر دولتی و آزاد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح تعیین تکلیف استخدام دانشگاه‌های غیر دولتی و دانشگاه آزاد موافقت کردند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به‌ گزارش ‌ایسنا، درخواست یک فوریت طرح تعیین تکلیف قانون حاکم بر امور استخدامی دانشگاه های غیر دولتی و دانشگاه آزاد در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

جلال محمودزاده به عنوان نماینده طراحان این طرح با اشاره به اخراج صدها نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد این امر را ظلمی به همکاران دانشگاه آزاد عنوان و ابراز امیدواری کرد که تمامی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تحت پوشش کار قرار گیرند و اجازه ضایع شدن حق آنها داده نشود.

در همین راستا نمایندگان با ۱۲۸ رای موفق و ۳۵ رای مخالف و چهار رای ممتنع از مجموع ۲۰۲ نماینده حاضر با یک فوریت این طرح موافقت کردند.

علی مطهری که اداره بخشی از جلسه امروز را برعهده داشت، گفت‌ که این طرح یک فوریتی برای بررسی به کمیسیون آموزش ارجاع خواهد شد.

در صورت تصویب نهایی این طرح روابط استخدامی در کلیه دانشگاههای غیر دولتی و دانشگاه آزاد تابع قانون کار بوده و هر گونه اختلاف فردی بین اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌های غیر دولتی و دانشگاه آزاد با هیات امنای این دانشگاه‌ها در صلاحیت هیات های تشخیص و حل اختلاف خواهد بود.

همچنین ببینید

رشد ۱۹۴ درصدی فرصت‌های مطالعاتی اعضای هیأت علمی در صنعت

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اعضای هیأت علمی در سال …

یک دیدگاه

  1. با ۳۹ سال سن دانشجوی دکتری هستم .استخدامی دانشگاه ۴۰ سال است .بنده دکتری را چه کنم ؟؟اگر استخدام نشوم .من هر چقدر فعالیت علمی هم داشته باشم .چه کسی بها می دهد؟؟؟
    افراد رده سطح پایین تر با پارتی و سن پایین ها سر کارندما چه کنیم؟با بچه و زندگی؟مجردها چون وقت بیشتر ی دارند و مسولیتی جز کار ندارند از صبح تا شب می توانند محل کار بمانند و اضافه کاری کنند .اقایون و خانم های متاهل چی؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *