خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » آغاز مراحل احراز صلاحیت داوطلبان جذب هیأت علمی ۹۷ آزاد از هفته جاری

آغاز مراحل احراز صلاحیت داوطلبان جذب هیأت علمی ۹۷ آزاد از هفته جاری

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: از این هفته کار صلاحیت سنجی برای جذب اعضای هیأت علمی این دانشگاه آغاز می‌شود.

علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فراخوان جذب اعضای هیئت علمی این دانشگاه گفت: مراحل ثبت‌نام این دوره از فراخوان سی‌ام آبان ماه به پایان رسید و برنامه احراز صلاحیت آغاز شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با بیان اینکه امرئوز آخرین مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان هیئت علمی است؛ گفت: آن دسته از افرادی که برای جذب هیئت علمی ثبت‌نام کرد‌ه‌اند اما خواهان ویرایش در اطلاعات خود هستند،می‌توانند وارد سامانه شوند و تا پایان وقت اداری امروز نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به امکان دسته‌بندی و اعتبار‌سنجی اطلاعات نهایی اظهار کرد: مجموعه‌هایی که کار ثبت‌نام را انجام داده‌اند معدل، جایگاه و سن داوطلبان را مورد بررسی قرار می‌دهند تا اعتبار سنجی آنها انجام گیرد و برای هیئت علمی انتخاب شوند.

رهایی درباره تایید صلاحیت علمی هر یک از داوطلبان گفت:‌ از این هفته کار صلاحیت و سنجش میزان علمی هر یک از داوطلبان آغاز می‌شود.

همچنین ببینید

برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۸ از نیمه خرداد

مدیرکل آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی از برگزاری آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *