خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اجرای طرح تعاون اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در استان ها

اجرای طرح تعاون اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در استان ها

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به اجرایی شدن طرح تعاون هیأت علمی در استانها، گفت: این طرح بدان معناست که اعضای هیأت علمی در سطح استان می توانند ساعات موظفی خود را پر کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل که با حضور دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، برگزار شد، با اشاره به اجرایی شدن طرح تعاون هیأت علمی در استانها، گفت: این طرح بدان معناست که اعضای هیأت علمی در سطح استان می توانند ساعات موظفی خود را پر کنند، به عبارت دیگر این طرح کمک می کند از توان اعضای هیأت علمی در واحدها و مراکز دانشگاهی استان استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه براساس طرح تعاون هیأت علمی در استانها، اعضای هیأت علمی صرفاً متعلق به یک واحد دانشگاهی نیستند اظهار کرد: اعضای هیات علمی می توانند در سطح استان می توانند به ارائه خدمت بپردازند. همچنین در صورتی مجاز به استفاده از استادان حق التدریس هستید که ساعات موظفی اعضای هیأت علمی کامل شده باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: اگر عضو هیأت علمی دارید که دارای شرایط آموزشی، پژوهشی و فرهنگی لازم برای ارتقاء مرتبه علمی است، به کمیسیون های مربوطه معرفی کنید.

همچنین ببینید

اعلام نحوه ریاست اعضای هیئت علمی دانشگاه های دولتی در موسسات غیرانتفاعی

رئیس اتحادیه دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی نحوه ریاست اعضای هیئت علمی دانشگاه های دولتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *