خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » جذب هیات علمی پژوهشی در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی

جذب هیات علمی پژوهشی در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی

گروه معماری و منظر شهری پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی به منظور برنامه های پژوهشی بلند مدت و تکمیل کارگروه تخصصی خود، هیات علمی پژوهشی (به صورت تمام وقت) جذب می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان واجد شرایط می توانند پیشنه کامل علمی اجرایی خود را به صورت تفصیلی (به همراه توضیحات مختصر در مورد هریک از فعالیت های ذکر شده) تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۹۳ به پست الکترونیک dau@icas.ir ارسال کنند.

افراد متقاضی باید دارای مشخصات عمومی از جمله مدرک مقطع کارشناسی ارشد و یا بالاتر در یکی از رشته‌های طراحی شهری و برنامه‌ریزی شهری، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد باشند . افراد باید مسلط به ادبیات پژوهش (انواع روش‌شناسی‌های کمی، کیفی و ترکیبی) و مجرب در امر پژوهش، داشتن سابقه انجام دست کم یک طرح پژوهشی و یک مقاله علمی-پژوهشی مرتبط و مسلط به زبان تخصصی مرتبط باشند.

با توجه به شبکه برنامه پژوهشی گروه با موضوع پیاده‌مداری و تحلیل حرکت پیاده، حوزه های تحقیقاتی اعلام شده در ارزیابی سوابق و دعوت به مصاحبه اولویت خواهد داشت.

حوزه های تحقیقاتی شامل پژوهش در حوزه تحلیل های ماکروسکوپیک، میکروسکوپیک و عامل محور (Agent Base) حرکت پیاده، پژوهش در حوزه تحلیل شبکه‌های شهری (UNA)، کاربست و تعمیم تئوری تحلیل شبکه اجتماعی (SNA) در مطالعات جامعه شناسانه شهری، پژوهش های مرتبط با کاربرد فناوری اطلاعات در فرایند طراحی و برنامه ریزی شهری، برنامه نویسی و توسعه نرم افزارها و افزونه های مرتبط با تحلیل مسائل شهری (Space Syntax , GIS) و مطالعه ساختارگرایانه حرکت در زندگی روزمره (مردم نگاری و انسان شناسی شهری) است.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

همچنین ببینید

بررسی آیین‌نامه قانون پیشگیری از تقلب علمی در جلسه آتی هیات دولت

دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری ریاست جمهوری از بررسی آیین‌نامه اجرایی قانون پیشگیری و …

۲ دیدگاه

 1. با سلام
  من نتونستم رزومه خودمو ایمیل کنم
  لطفا یک ایمیل درست برای دوستان بنویسید
  ایمیل من برمی گرده

 2. سلام
  این ایمیلی که نوشتن فکر کنم اشتباست.. چوف وقتی رزومه رو می فرستیم ارور میده
  کسی تونسته با موفقیت بفرسته؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *