خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد از ۳۱ شهریور

آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد از ۳۱ شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از شروع فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ۳۱ شهریورماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه و تعیین فعالیت های علمی و براساس طرح آمایش آموزشی و به منظور ارتقای کیفیت و اصلاح هرم هیأت علمی در شهریورماه سال جاری اقدام به درج اعلام نیاز در فراخوان جذب هیأت علمی کرده است.

وی افزود: متقاضیان جذب هیأت علمی در رشته های علوم پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه می توانند از طریق سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسsajed.iau.ir (سامانه جذب اعضای هیأت علمی) پس از مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوط در صورت دارا بودن شرایط از تاریخ ۳۱ شهریور نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام کنند.

دکتر رهایی اظهار داشت: متقاضیان جذب هیأت علمی پس از گذراندن تمامی مراحل جذب، براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی جذب می شوند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: ثبت نام در سامانه جذب اعضای هیأت علمی حقی را برای استخدام متقاضیان ایجاد نمی کند و جذب این افراد پس از طی شدن فرایند امکان پذیر است.

همچنین ببینید

تلاش دانشگاه آزاد برای اعلام فراخوان جدید جذب هیئت علمی تا پایان اردیبهشت

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم تا فراخوان جدیدی برای جذب اعضای …

۹ دیدگاه

  1. کلا کارها بدون ضوابط هست هنوز تکلیف سال ۹۲ مشخص نشده

  2. فراخوان های سال های قبل رو هنوز تعیین تکلیف نکردند سن افراد متقاضی هم که سابقه کار و پیشینه خوبی دارند بالا می رود کسی هم پاسخگو نیست که این افراد با قوانین هر سال کم کم شاس جذب را هم از دست می دهند. جذب جوانان خوب است اما طرد افراد فعال که ب دیللی پارتی و .. جذب نشدند چه

  3. هیچی نمیخوان که، فقط باید خندید همین

  4. بنده پذیرفته شده فراخوان ٩۴٢ هستم ولی هنوز بلاتکلیف موندم. اگر دانشجو نیست پس چرا فراخوان جدید؛ لطفاً ابتدا تکلیف امثال من مشخص شود.

  5. جالب است که حتی سایت چذب رو هم تغییر داده اند !!!!!!!!!!!!!!!!!!! . پس فراخوان قبل که سال ۹۶ بود و پرونده تکمیل شده بود چه می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  6. خیلی عجیبه! هنوز تکلیف افرادی که تو فراخوان جذب ۹۴ و ۹۵ دانشگاه ازاد پذیرفته شدند و پروندشون توی سازمان مرکزی منتظره روشن نشده! چطور فراخوان جدید گذاشتن؟!!!!

  7. ای خدا ای خدا ای خدا همین و بس

  8. سلام وعرض احترام.چقدر عالی که از نیروهای پرتوان جوان استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *