خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب هزار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سال جاری

جذب هزار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سال جاری

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از جذب هزار عضو هیات علمی برای ترم تحصیلی مهر و بهمن‌ در این دانشگاه خبر داد.

عبدالرسول پورعباس در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا،‌ اظهار کرد: برای اولین‌بار در دانشگاه آزاد، نیروها را به سمت‌وسوی بازنشستگی در موعد مقرر هدایت و همچنین با بازخرید ۶۰ روز پاداش کسانی که مایل به بازخرید هستند موافقت می‌کنیم.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، هیات امنای این دانشگاه، ۲ هزار میلیارد ریال برای جذب اعضای هیات علمی جوانی که در صف استخدام هستند، اختصاص داده و زیرساخت‌های کار در حال فراهم شدن است.

پورعباس با اشاره به هیات جذب اعضای هیات علمی مستقل دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: به جوانانی که پشت در ورود به دانشگاه آزاد هستند نوید می‌دهیم که بیش‌ از یک هزار نفر عضو هیات علمی برای ترم تحصیلی مهرماه و بهمن‌ماه سال جاری جذب خواهیم کرد.

وی درباره تامین بودجه اعضای هیات علمی جدید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای سال اول پیش‌بینی شده است که مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان از محل بودجه سازمان مرکزی به‌طور متمرکز پرداخت شود و در سال‌های بعدی این مبلغ در بودجه واحدهای دانشگاه آزاد تخصیص داده می‌شود.

همچنین ببینید

جذب سالانه هزار نخبه در هیئت علمی دانشگاه آزاد

قائم مقام دانشگاه آزاد گفت: بر مبنای بیانیه گام دوم و به دنبال پیشرفت علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *