خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » شرط جدید دانشگاه تهران برای تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی

شرط جدید دانشگاه تهران برای تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی

رییس دانشگاه تهران با بیان این که اعضای هیأت علمی این دانشگاه باید قبل از تبدیل وضعیت به مأموریت پژوهشی اعزام شوند، گفت: در طول مأموریت این افراد از سوی دانشگاه تهران حقوق دریافت خواهند کرد.

دکتر محمود نیلی احمدآبادی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اعضای هیات علمی ازحدود ۸ سال پیش برای جذب در برخی دانشکده‌های دانشگاه تهران موظف بودند قبل از تبدیل وضعیت به ماموریت پژوهشی اعزام شوند که این برنامه امسال بصورت گسترده تر در اغلب دانشکده‌های دانشگاه اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: دانشکده‌های دانشگاه تهران که این موضوع را تایید کنند که برای تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی نیاز است ماموریت‌های پژوهشی گذرانده شود، باید اعضای آنها  قبل از تبدیل وضعیت این ماموریت را گذرانده باشند.

رییس دانشگاه تهران خاطر نشان کرد: هزینه ماموریت پژوهشی اساتیدی که به خارج از کشور اعزام می‌شوند توسط دانشگاه و بعد از معرفی آنها به بانک برای دریافت ارز صورت‌ می‌گیرد. در واقع دانشگاه تهران در طول مدت به این افراد حقوق پرداخت می کند. ضمن اینکه تلاش می‌شود در این مدت حمایت‌های مالی نیز از این افراد به عمل آید.

همچنین ببینید

اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *