خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » توجه ویژه دانشگاه رازی به تحقیقات کاربردی در ارتقای استادان

توجه ویژه دانشگاه رازی به تحقیقات کاربردی در ارتقای استادان

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: برای استادان دانشگاه سه نمره ویژه تحقیقات کاربردی در نظر گرفته‌ایم و استادانی که نتوانند این گونه عمل کنند، نمی‌ توانند ارتقا پیدا کنند.

علی سلیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا اظهار کرد:‌ دانشگاه رازی ۱۲ هزار دانشجو دارد که از این تعداد ۳۵۰۰ دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند. هدفمندکردن فعالیت‌های پژوهشی در راستای کاهش نابسامانی‌های اجتماعی از برنامه‌های دانشگاه رازی کرمانشاه است و در این زمینه برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

وی افزود: در برنامه‌های عملیاتی نباید از برنامه‌ها و اسناد بالادستی غفلت کنیم چراکه این اسناد چراغ راه آینده هستند در اسناد بالادستی معضلات آینده پیش‌بنی شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه تاکید کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که بخشی از نمره کنکور کارشناسی ارشد مربوط به مهارت دانشجویان باشد. اگر این موضوع در کنکور کارشناسی ارشد گنجانده شود بسیاری از دانشجویان به سمت مهارت خواهند رفت و توجه بیشتری به حل مساله در دانشگاه‌ها خواهند داشت.

سلیمی بیان کرد: ما در دانشگاه رازی برای استادان سه نمره تحقیقات کاربردی در نظر گرفته‌ایم و استادانی که نتوانند اینگونه عمل کنند، نمی‌توانند ارتقا پیدا کنند.

همچنین ببینید

اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *