خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » ارزیابی علمی استادان حق التدریس دانشگاه آزاد

ارزیابی علمی استادان حق التدریس دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استادان حق التدریس از نظر علمی باید خود را به اثبات برسانند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد ورامین-پیشوا،دکتر رهایی یکی از رویکردهای مهم معاونت آموزش را نظارت بر واحدها و مراکز آموزشی به منظور اصلاح و بهبود روند آموزشی برشمرد و گفت: سامانه نظارتی ایجاد شده کمک می کند که واحدها به طور مستمر گزارش عملکرد خود را ارسال کنند تا در معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی بررسی شود و نقاط قوت و ضعف مشخص و به واحدها به منظور اصلاحات اعلام شود که در نهایت این فرایند به ارتقاء سطح کیفیت آموزش منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های صورت گرفته اعضای هیات علمی دارای رکود علمی این دانشگاه شناسایی شدند و به آنها تذکر داده شده است. موضوع رکود علمی اعضای هیات علمی برای دانشگاه مهم است و باید این افراد تحرک علمی پیدا کرده و فعالیت‌های خود را اصلاح کنند.

وی از اجرای طرح همزمان ویژه استادان حق التدریس نیز خبر داد و افزود: هم چنان که اعضاء هیأت علمی به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار می گیرند، استادان حق التدریس نیز از این اصل مهم جدا نیستند و از نظر علمی باید خود را به اثبات برسانند.

همچنین ببینید

اعلام مصوبات کبر سن اعضای هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات …

۲ دیدگاه

  1. با سلام
    ای کاش در اوضاع و وضعیت بد اقتصادی افرادی که بعنوان حق التدریس سالها زحمت کشیدن جذب میشدند ،

  2. باید انگیزه ایجاد شود برای حق التدریس ها.چون واقعا خیلی از حق التدریس ها زندگیشونو صرف این کار کردن ولی نتیجه خاصی براشون نداشت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *