کانال تلگرم اخبار هیات علمی

راه اندازی سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت علمی

مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیأت علمی در رویدادهای علمی بین المللی سامانه تسهیلات ارزی اعضای هیأت علمی را راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی و فراهم آوردن تسهیلات لازم در این خصوص و برای جلوگیری از اتلاف وقت اساتید و تردد آنان به ویژه اساتید شهرستان نسبت به راه اندازی سامانه سفرهای علمی و بین المللی اقدام کرد.

اعضای هیات علمی جهت دریافت تسهیلات ارزی می توانند درخواست خود را از طریق مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خود در سامانه مسافرت های خارجی ثبت کنند.

نماینده رسمی دانشگاه دراین سامانه می تواند براساس کد کاربری و گذر واژه که از سوی این مرکز به هر دانشگاه / مراکز علمی داده خواهد شد نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کرده و نتیجه آن را نیز پیگیری و پس از اتمام مراحل اداری و قانونی نامه نهایی را از طریق دفاتر نمایندگی خود دریافت کنند.

مراحل ارسال درخواست و دریافت پاسخ:

۱- ارسال درخواست از سوی دانشگاه / مراکز

۲- دریافت نامه از سوی کارشناس مرکز

۳- بررسی مدارک

۴- تهیه نامه نهایی

۵- دریافت نامه نهایی

تمامی این مراحل از طریق سامانه و کد رهگیری اختصاص یافته قابل پیگیری است. اعضای هیات علمی برای اطلاعات بیشر می توانند به سایت همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم به آدرس https://cisc.msrt.ir/fa مراجعه کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “راه اندازی سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت علمی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.